UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„DNA Miasta” już jutro!

 
Elbląg, „DNA Miasta” już jutro!

Program „DNA Miasta” to jednodniowa debata i warsztaty skierowane do elblążan, którzy chcieliby włączyć się w tworzenie nowego wizerunku kultury w Elblągu.

Współorganizując to przedsięwzięcie za główny cel postawiliśmy sobie promowanie kultury budowanej na dialogu, opartej na interakcji mieszkańców, twórców i władz miejskich. Szukamy bowiem odpowiedzi na pytanie o tożsamość miasta – jego kod DNA, aby na tej podstawie budować świadomość i poczucie odpowiedzialności za strategię rozwoju kultury – Departament Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu i przedstawiciele Kwartalnika „Res Publica Nowa”.
       „DNA Miasta” rozpoczynamy o godz. 11 debatą (10.30 rejestracja zainteresowanych udziałem), a kończymy podsumowaniem ok. godz. 18. Istotnym wypełnieniem sobotniego programu będą warsztaty. Ich uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy, z których każda zajmie się innym obszarem tematycznym:
       1 grupa – Ludzie i kreacja,
       2 grupa – Tożsamość i wizerunek,
       3 grupa – Zarządzanie kulturą,
       4 grupa – Miejsca i przestrzeń publiczna.
      
       Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa na stronie internetowej www.dnamiasta.pl.
       Nie pozostawaj bierny – miej wpływ na elbląską kulturę!
      
Departament Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • dno miasta :(
  • po jutrze nikt juz nie może powiedzieć, na miasto, że dna nie widać
  • dobrze, ze spotkanie na parterze, a nie w piwnicach, albo strychu
  • Do organizatorów - głos w dyskusji. .. W Elblągu powinna powstać impreza o charakterze ogólnopolskim, typu festiwal. Wzorem może być Festiwal Dicxielendu Dreżnie, mieście o podobnej historii i zniszczeniach. Ten festiwal odbywa sie w maju i zżyje nim całe Drezno, estrady, kawiarnie, parki itp. Jest więcej chętnych zespołów jak możliwości dania koncertów. Myślę że można skontaktować się z organizatorami i nawiązać współpracę, a zespoły chętnie przyjadą. Ostatecznie mamy już niezłe hotele i miejsca do występów.
  • DNO to jest cenzura na waszej stronie, która pozwala usuwać niewygodne wpisy. BIBLIOTEKA ELBLĄSKA MA 717 tys. długu i nie zmieni tego chowanie pewnego dokumentu do szuflady i kłamstwa na zebraniu pracowników biblioteki. Dziwię się że byli dziennikarze nie mają honoru i ambicji
  • Nowiński musi odejść !!! Koniec kłamstw i zadłużania biblioteki. Panie Prezydencie, błagamy Pana, niech Pan coś z tym zrobi. Nowiński musi odejść !!!
  • To jest DNA MOCZANOWA czyli nasze miasto dopadł ARTRETYZM. Wszystko tu skrzypi i nie domaga. Panie Sarnowski niech pan sobie nie kpi z pracowników Biblioteki.
Reklama