UWAGA!

Dni Jakubowe i warsztaty artystyczne w Tolkmicku

 
Elbląg, Dni Jakubowe i warsztaty artystyczne w Tolkmicku

W najbliższą niedzielę w Tolkmicku odbywać się będą Dni Jakubowe, w czasie których będzie można wziąć udział w międzypokoleniowych warsztatach artystycznych skierowanych do wszystkich grup wiekowych. Poprowadzą je instruktorzy CSE "Światowid" oraz plastycy.

Warsztaty rozpoczną się o 14.00 na targowisku miejskim w Tolkmicku, a udział w nich jest bezpłatny.
       - To działanie realizowane w ramach projektu "Bez korzeni nie ma korony drzew", które realizuje CSE "Światowid" oraz Stowarzyszenie Kulturalne "Viva art", a którego celem jest promowanie dialogu międzypokoleniowego i przełamywanie stereotypów związanych z wiekiem – wyjaśnia Teresa Miłoszewska, autorka i koordynatorka projektu. – Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a skierowany do mieszkańców regionu, po raz drugi zawitał na Dni Jakubowe w Tolkmicku.
       Wspólne zajęcia warsztatowe mają połączyć osoby młode i starsze i pokazać, że warto korzystać z czasu, wiedzy i doświadczenia, jakim dysponują osoby starsze. Czego będzie można się nauczyć?
       - Będą techniki papierowe, witraże, decoupage i scrapbooking, czyli sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi, a wszystko to w naszej „strefie plastyki”, która czynna będzie do godziny 18. Serdecznie zapraszamy – zachęca Teresa Miłoszewska.
      
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama