UWAGA!

Filmowe rozgrywki online

 Elbląg, Filmowe rozgrywki online
fot. Kino Światowid

Kino Światowid serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Filmowych Rozgrywek. Tym razem konkurs wiedzy o polskim kinie współczesnym odbędzie się… online. Start 15 kwietnia o godzinie 17.

Filmowe Rozgrywki na stałe wpisały się w kalendarz działań Kina Światowid. Do tej pory uczestnicy zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, polskiej komedii, horrorów. Tym razem gracze staną przed podwójnym wyzwaniem. Po pierwsze zakres wiadomości, których dotyczyć będzie test obejmuje polskie kino współczesne po 2005 roku. Dlatego też warto przypomnieć sobie sylwetki polskich reżyserów, aktorów, czy nagradzane filmy na międzynarodowych festiwalach. Po drugie, tradycyjne spotkania w kinie zastąpione zostanie konkursem online.

Filmowe Rozgrywki odbędą się 15 kwietnia 2020 o godzinie 17:00, na platformie internetowej. Konkurs skierowany jest do widzów Kina Światowid powyżej 15 roku życia, a udział w konkursie jest bezpłatny.

By wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w platformie oraz przesłać drogą mailową formularz zgłoszeniowy (do 15 kwietnia, do godz. 12:00) wraz z klauzulą informacyjną na adres kino@swiatowid.elblag.pl – dokumenty do pobrania znajdują się w linku 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj 

Aleksandra Bielska, Kino Światowid

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama