UWAGA!

Koncert charytatywny zespołu Diamenty

 Elbląg, Koncert charytatywny zespołu Diamenty

Zespół Diamenty zaprasza 14 czerwca o godz. 17 na koncert w sali koncertowej ZPSM w Elblągu. Będzie to koncert podsumowujący rok artystyczny działalności zespołu i zaprezentują się na nim wszystkie grupy dzieci i młodzieży z pracowni wokalnej Zespołu Diamenty, działającej przy MDK w Elblągu. Niespodzianką będzie band muzyczny stworzony z nauczycieli i młodzieży z tej placówki. Koncert dedykowany jest Pawłowi Rydlowi - elblążaninowi, który zmaga się z chorobą nowotworową.

Fundusze zebrane w trakcie koncertu zostaną przeznaczone na wsparcie dla Pawła i jego rodziny.

Wejściówkami są cegiełki w cenie 30 zł, które można zakupić bezpośrednio przed koncertem lub zarezerwować dzwoniąc pod nr telefonu 609449700.

W czasie koncertu Samorząd Uczniowski ZPSM będzie prowadził kiermasz przepysznych ciast. Będzie można również zakupić obrazy Uli Rydel, żony Pawła.

Bądźcie z nami 14 czerwca. Niech sala koncertowa w szkole muzycznej wypełni się do ostatniego miejsca dzięki Waszej obecności. Wspomóżmy finansowo w leczeniu Pawła Rydla w jego walce z chorobą.

Współorganizatorami wydarzenia są: Diamenty & Małe Diamenty, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu i Samorząd Uczniowski ZPSM, Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu oraz Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży

red.

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama