UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Końcowy popis na początek roku w ZPSM

 
Elbląg, Końcowy popis na początek roku w ZPSM

Ostatnim akcentem kończącego się półrocza nauki szkolnej elbląskiego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu będzie koncert z udziałem uczniów, którzy wykazali się największym postępami w nauce muzyki, często okraszonymi sukcesami w muzycznych konkursach.

Dzieci i młodzież ze szkół pierwszego i drugiego stopnia (podstawowa i średnia) uczący się w trybie dziennym i popołudniowym przedstawią - grając na kilkunastu różnych instrumentach - urozmaicony repertuar od muzyki dawnej po współczesną, w której nie zabraknie także elementów muzyki rozrywkowej.

Wszystkich, którzy kochają muzykę, zwłaszcza tę wykonywaną „na żywo” uczniowie i nauczyciele ZPSM zapraszają na koncert w czwartek 16 stycznia. Miejsce - sala koncertowa ZPSM przy ul. Traugutta 91. Początek koncertu - godzina 17.

 

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama