UWAGA!

Małymi krokami do wielkich sukcesów

 
Elbląg, Małymi krokami do wielkich sukcesów

W ramach cyklu "Akcja: e-motywacja" w czwartek, 22 października o godz. 11 w Filii nr 5 na Osiedlu Zawada i Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7 będzie można wziąć udział w wirtualnym spotkaniu z Krystyną Koftą, która opowie o tym, jak małymi krokami dojść do wielkich sukcesów. Wstęp wolny.

O spotkaniu:
       Sukces - to brzmi dumnie! I przywodzi na myśl spektakularne odkrycia naukowe i głośno komentowane zdobywanie szczytów, ale sukces dla każdego ma inny wymiar. Celem spotkania jest pokazanie, że szczytem może być także odłożenie swoich ograniczeń na bok i zapisanie się na wymarzony kurs tańca czy spotkanie z innymi ludźmi i wzajemna wymiana doświadczeń. Sukces to nie tylko widziany przez nas efekt końcowy, ale także droga, która nierzadko jest ważniejsza niż zdobycie „wierzchołka góry”. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana technika drobnych kroków do osiągania celu.
      
       Krystyna Kofta
- pisarka, malarka, publicystka, poznanianka. Debiutowała w 1976 roku na łamach „Kultury” opowiadaniem Lustro. Jest autorką wielu, uwielbianych przez czytelników powieści. Tworzy scenariusze filmowe, książki publicystyczne i dramaty. W roli felietonistki współpracuje z czasopismami „Twój Styl” i „Nowe Książki”. Maluje, rysuje i pasjonuje się polityką. Krystyna Kofta w 2009 roku z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego odebrała Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".
      
       Projekt "Akcja: e-motywacja" zakłada przeprowadzenie pięciu spotkań w formie wideokonferencji (poprzez streaming online) z osobami ze świata telewizji, kultury, show-biznesu.
       Terminy kolejnych spotkań: 5 oraz 19 listopada, 3 grudnia.
      
       Więcej informacji:
       Dział Literatury dla Dorosłych ul. Zamkowa 1, tel. 55 625 60 17
       Filia nr 5, ul. Rodziny Nalazków 20, tel. 55 625 60 95 (96)
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama