UWAGA!

Opowiem ci o Elblągu

Centrum Językowe Biblioteki Elbląskiej zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursach: plastycznym i literackim - pn. "Opowiem ci o Elblągu". Prace należy nadsyłać do 16 września.

Uczestnicy konkursu plastycznego podzieleni zostaną na dwie kategorie wiekowe: 6-9 lat oraz 10-13 lat. Technika wykonania prac i ich ilość jest dowolna, format A4 lub A3. Jury, w skład którego wchodzą elbląscy plastycy, ogłosi listę zwycięzców 20 września. Wystawę nagrodzonych prac będzie można podziwiać w Bibliotece Obcojęzycznej do końca października.
     Natomiast na konkurs literacki należy nadesłać prace napisane w języku angielskim, niemieckim lub francuskim. Ich objętość to minimum dwie strony formatu A4, rozmiar czcionki 14. Jury, w skład którego wchodzą lektorzy Centrum Językowego Biblioteki Elbląskiej, ogłosi listę zwycięzców 20 września. Natomiast nagrody, którymi będą encyklopedie i słowniki, zostaną wręczone 23 września.
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • moi mili zabierajcie się do pracy ;-))
 • ciekawe jakie nagrody sa przewidziane dla dzieci...
 • ilustrowane słowniki i encyklopedie j.angielskiego, j.niemieckiego oraz francuskiego dla dzieci oraz słowniki i encyklopedie dla młodzieży
 • szkoda, że przedział wiekowy nie sięga mojego "wzrostu" bo też miałbym jakieś tam "osiągnięcia":-). Co rusz wysyłam w Polskę /na inne portale/, coś z Elbląga.Dziś poszło o nocach z poezją, a na początku tego m-ca np.takie coś:-"U mnie w Elblągu jest forum, na którym bieżąco komentuje się najnowsze wiadomości podawane w portalu.......Dziennie jest chyba kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset opinii........ Oto nasz elbląski przykład, pomyślany i zbudowany przez Włodzimierza Gęsickiego: www.portel.pl Koniec cytatu.Taki już jestem chwalipięta patriotyczno-lokalny:-))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  egzegeta(2004-08-25)
 • Wreszcie coś dla dzieci!!! Moje dziecko całe wakacje spędza w domu, nudzi się okrutnie, wiadomość o konkursie pozwoli mi zachęcić je do małego dzieła plastycznego, będę miała choć chwilkę czasu dla siebie, a gzub się zajmie :-)), a może coś wygra??/ trzymajcie kciuki...
 • powodzenia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pozytywnie nastawiony(2004-08-25)
Reklama