UWAGA!

Pokemony w Zakrzewie (2)

Planowana na sobotę w SDK Zakrzewo impreza "Pokemon kontra Reksio" już dziś zapowiada się bardzo interesująco. Organizatorzy obawiają się, że zainteresowanie dzieci i młodzieży będzie tak wielkie, że nie wszyscy chętni będą mogli wziąć w niej udział.

W sobotę w Spółdzielczym Domu Kultury Zakrzewo odbędzie się impreza poświęcona tak popularnym ostatnio Pokemonom. Organizatorzy obawiają się, że liczba uczestników przekroczy ich możliwości. - Spodziewane duże zainteresowanie powoduje, że musimy wprowadzić ograniczenie liczby uczestników imprezy do 70 osób - zapowiada Anna Tomczak, kierownik SDK Zakrzewo.
     Na spotkanie, które potrwa od godz. 12 do 16 fani Pokemonów powinni przynieść ze sobą gry w karty oraz krążki Tazo Pokemon. Posłużą one do gier i zabaw konkursowych. W programie przewidziano m.in. konkurs wiedzy o Pokemonach (konkurs dla maksymalnie 10 uczestników, którzy będą losować po 3 pytania z kategorii łatwe, średnio trudne i trudne), konkurs rysunkowyna portret ulubionego Pokemona, gry w karty, konkurs naśladowania krzyku Pikachu, konkurs na kostium pokemonowy, konkurs "Złap je wszystkie" (rzucanie piłek pokeboll), konkurs gum balonowych.
     Podczas trwania imprezy odbędzie się giełda wszystkich zabawek, kart i naklejek związanych z Pokemonami. Przez cztery godziny na telebimie będą emitowane filmy z serii "Pokemon". Natomiast o godz. 17 rozpocznie się impreza dla starszych fanów kreskówek pt. "Wojna tradycyjnych kreskówek z zalewem mangi - Pokemon". W programie przewidziano spotkanie z Shinem Yasuda oraz projekcję wybranego filmu pełnometrażowego.
     Biletu wstępu na oba spotkania kosztują 3 zł.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama