UWAGA!

Rendez-vous z Francją

 
Elbląg, grafika nadesłana
grafika nadesłana

Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej Oddział w Elblągu oraz Biblioteka Elbląska zapraszają miłośników Francji i wszystkich chętnych do udziału w nowym cyklu spotkań odbywających się w Filii nr 4 przy ul. Ogólnej. Najbliższe odbędzie się 20 stycznia (środa) o godz. 16.30. Wstęp wolny.

Spotkania będą okazją do bliższego poznania – w miłym gronie – francuskiej kultury i sztuki, języka francuskiego czy podyskutowania na tematy współczesne.
      
       Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej jest organizacją społeczną, która działa z przerwami od prawie 70 lat. Jego celem jest: rozwijanie przyjaźni między narodem polskim i francuskim oraz prowadzenie działalności sprzyjającej rozwojowi wszechstronnej współpracy; zaznajamianie społeczeństwa polskiego z życiem społecznym Francji, jej historią, nauką, kulturą, osiągnięciami społeczno-gospodarczymi oraz technicznymi, a także tradycjami i rozwojem współpracy polsko-francuskiej; współdziałanie w popularyzowaniu wśród społeczeństwa francuskiego historii, nauki, osiągnięć społeczno-gospodarczych i technicznych narodu polskiego. TPP-F z siedzibą w Warszawie liczy obecnie 24 oddziały, ponad 6000 członków i jeszcze liczniejsze grono sympatyków.
      
      
      
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama