UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sukces we Wrocławiu

Elbląg, Sukces we Wrocławiu

Stworzyła własny portret inspirowany życiem kobiet, ich tradycjami i obyczajami w różnych kulturach i …wygrała. Mowa o Lucynie Poduch, uczestniczce zajęć plastycznych dla dorosłych w CSE „Światowid”, która zdobyła główną nagrodę Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Z pędzlem przez świat” w kategorii dorosłych.

Konkurs organizowany jest od 11 lat przez Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki, a od kilku lat stał się atrakcją w ramach międzynarodowego festiwalu „Sztuka łączy pokolenia. Inspiracje Flamenco - Przenikanie Kultur”. Myślą tegorocznej edycji organizowanej pod hasłem „Etno-Portrety” była „Kobieta w kulturach świata”. Lucyna Poduch, uczestniczka zajęć plastycznych dla dorosłych pod okiem instruktorki CSE „Światowid” – Ewy Bednarskiej-Siwilewicz – stworzyła własny portret kobiety.
       - Pracę wykonała w technice tkaniny rysowanej piórkiem i malowanej barwnikami – mówi Ewa Badnarska-Siwilewicz. – Pani Lucyna, z zawodu psychoterapeutka, od kilku lat uczestniczy w naszych zajęciach, a tworzenie daje jej bardzo dużo radości.
       I nie tylko radości – nagroda w tym prestiżowym wrocławskim konkursie jest już kolejną na koncie Pani Lucyny. Wystawę prac konkursowych można oglądać w Galerii Kolor MDK Wrocław-Krzyki do 15 maja 2018 roku.
      
CSE "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama