UWAGA!

Uwaga na pociąg!

Jeszcze dzisiaj elbląskie Centrum Kultury "Promyk" przyjmuje zgłoszenia solistów i zespołów, które chcą wziąć udział w konkursie wokalnym "Jedzie pociąg z daleka".

W tym roku odbędzie się druga edycja imprezy, nad którą patronat objął elblążanin Ryszard Rynkowski. Konkurs adresowany jest do młodzieży. Każdy z wykonawców lub zespołów będzie musiał zaśpiewać dwa utwory, w tym jeden z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego.
     Uczestnicy mogą korzystać z własnego nagrania muzycznego - pół playbacku lub akompaniamentu instrumentów. Współorganizatorami przeglądu są: Centrum Kultury "Światowid" oraz Stowarzyszenie Taneczne "Jantar". Tegoroczna edycja "Jedzie pociąg z daleka" będzie częścią Europejskich Spotkań Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej "Pomosty" i organizatorzy spodziewają się udziału wokalistów z Kaliningradu.
     Szczegółowe informacje na temat imprezy uzyskać można w "Promyku", który mieści się przy ul. Browarnej, tel. 611-01-30. Przesłuchania konkursowe odbędą się w najbliższą sobotę, o godz. 12.00 w Światowidzie.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama