UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: jazz, poezję i sztukę

 Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: jazz, poezję i sztukę

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza we wtorek (11 września) na kolejną jam session. Początek muzycznego wieczoru o godz. 20.
       W środę, 12 września o godz. 18 w Sali „U św. Ducha” odbędzie się spotkanie z Dominiką Lewicką-Klucznik, uznaną i nagradzaną poetką, redaktorką książek, animatorką kulturalną, autorką i realizatorką wielu projektów literackich, prezeską Stowarzyszenia Alternatywni, za sprawą którego Elbląg zamienia się we wrześniu w literacką stolicę Polski.  Wstęp wolny.
       Zachęcamy do odwiedzenia wystaw. W Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” można oglądać wystawę fotografii pt. „Zapomniane miejsca” autorstwa Natalii Tejs. Prezentowane zdjęcia to cykl prac dokumentujący stan zachowania budowli ważnych kulturowo dla rejonu dawnych Prus Wschodnich.
       Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na wystawę „ciąg dalszy nastąpi... ciąg dalszy nastąpi...”, autorstwa prof. Grzegorza Sztabińskiego.
       „To co mnie otacza” to tytuł wystawy fotografii Julii Zinko, którą można zobaczyć w CSE „Światowid”. Mieszkanka Kadyn i pasjonatka fotografii zapisuje na swoich zdjęciach otaczającą ją rzeczywistość.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama