UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: spotkanie z Grzebałkowską, Wydźwięki i Czarownice z Salem

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: spotkanie z Grzebałkowską, Wydźwięki i Czarownice z Salem

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W poniedziałek, 9 września, o godz. 18 w sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Stanisława Cioka pt. „Bezsenne”. Wstęp wolny.

W środę, 11 września, o godz. 18 w sali kinowej Biblioteki Elbląskiej odbędzie się spotkanie z reporterką Magdaleną Grzebałkowską, autorką bestsellerowych biografii: poety Jana Twardowskiego, rodziny malarza Zbigniewa Beksińskiego i kompozytora, muzyka jazzowego Krzysztofa Komedy. Wstęp wolny.

Galeria Art Miś zaprasza na wernisaż Piotra Jankowiaka pt. "Sztuka wnętrz przedstawiona w obrazach", który odbędzie się w środę, 11 września o godz.17 przy ulicy Fabrycznej 22.

W piątek i sobotę (13-14 września) w Centrum Sztuki Galeria EL odbędzie się V edycja Festiwalu Wydźwięki / Resonances. To propozycja dla szczególnie wrażliwych na zaskakujący i nieoczywisty świat dźwięków i obrazów odbiorców. Start o godz. 18. 

W sobotę (14 września) w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbędzie się premiera nowego sezonu. Aktorzy elbląskiego teatru otworzą rozpoczynający się sezon "Czarownicami z Salem" Arthura Millera. Jest to jeden z najważniejszych tekstów dramatycznych XX wieku, który w Elblągu reżyseruje Jan Buchwald.

Tego samego dnia w godz. 10-14 w Bibliotece Młodego Czytelnika Bulaj odbędzie się kolejny Komiksowy Okrągły Stół. Obowiązują zapisy.

 

Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.

Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama