UWAGA!

Wirtualna czytelnia

Elbląg, Wirtualna czytelnia

Z początkiem stycznia Biblioteka Elbląska im. C. Norwida oraz dwadzieścia innych bibliotek z województwa warmińsko-mazurskiego weszło w skład konsorcjum w celu udostępnienia klientom nowej usługi, jaką jest dostęp do ibuków. Dzięki zawartemu porozumieniu klienci naszej biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z czytelni internetowej, gromadzącej ponad pięćset tytułów książek z różnych dziedzin wiedzy.

Czytelnia zapewnia dostęp do elektronicznych wersji książek z różnych dziedzin wiedzy, takich jak: prawo, ekonomia, medycyna, nauki humanistyczne, nauki matematyczno-przyrodnicze i inne. Wśród książek znajduje się wiele podręczników akademickich.
       Z ibuków znajdujących się w czytelni można korzystać w siedzibie Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7, we wszystkich działach i filiach, ale również z komputera domowego.
       Korzystanie z ibuków poza biblioteką możliwe jest po uprzednim pobraniu w bibliotece specjalnego PIN-u/kodu, umożliwiającego dostęp do serwisu oraz zarejestrowaniu się na stronie serwisu, bądź zalogowaniu na swoim koncie na FB, Twitterze, Gmailu. Zachęcamy do zapoznania się z tytułami dostępnymi w serwisie i korzystania z nowej usługi. Korzystanie z czytelni internetowej umożliwia tworzenie własnej biblioteki książek, zaznaczanie czytanego tekstu, tworzenie notatek, a nawet cytowanie fragmentów na FB, czy Twitterze.
       W celu uzyskania informacji na temat serwisu i zasad korzystania oraz otrzymania PIN-u/kodu zapraszamy do Działu Zbiorów Naukowych i Regionalnych przy ul. św. Ducha 3-7, bądź innych działów i agend biblioteki.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama