UWAGA!

Zapraszamy do Kina Światowid!

 Elbląg, CSE „Światowid"
CSE „Światowid"

Kino Światowid ma wielką przyjemność zaprosić miłośników filmów do największego, wirtualnego kina, znajdującego się na platformie MOJEeKINO.PL.

Już za kilka godzin (o 16:00) startuje MOJEeKINO.PL, czyli największe wirtualne kino, w ramach którego będzie można obejrzeć repertuary filmowe z kin na terenie całej Polski. W akcji bierze udział 47 kin, w tym Kino Światowid, i wciąż zgłaszają się kolejni chętni.

MOJEeKINO.PL to zupełnie inna jakość niż znane wszystkim VOD, charakteryzuje się unikatowym repertuarem, czy sposobem dotarcia do widza. Platforma umożliwia realizację autorskich programów kin, dopasowanych do lokalnych widzów. Repertuar cyklicznie zmieniany, będzie wzbogacany o dodatkowe wydarzenia, takie jak spotkania z twórcami, pokazami edukacyjnymi, warsztatami, czy festiwalami filmowymi (pierwszy festiwal już niebawem 29.05.-07.06.). MOJEeKINO.PL ma być dodatkowym oknem na świat i w założeniu ma wypełniać lukę pomiędzy kinem tradycyjnym, a dostępnym już VOD’em.

Co należy zrobić by oglądać filmy? Wystarczy wejść na platformę z adresu www.kino.swiatowid.elblag.pl kliknąć na belce MojeEkino.pl i wtedy zastaniemy przekierowani do miejsca gdzie można kupić bilet do kina. I to wszystko. Następnie cieszcie się seansem.

Mała uwaga i prośba. Ważne dla nas jest to, abyście podczas kupowania biletów do kina wybierali Kino Światowid w Elblągu. Mamy bardzo bogaty repertuar i przystępne ceny. Odwołujemy się także do Waszego patriotyzmu lokalnego.

Zapraszamy do kina. Zapraszamy do Światowida.

www.kino.swiatowid.elblag.pl

www.facebook.com/KinoElblag

Operatorem wirtualnego kina jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych, a partnerami projektu są Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier, Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama