UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Węgierskie wykłady o turystyce

W przyszłym tygodniu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu będą gościć wykładowcy z Károly Róbert Főiskola (Károly Róbert College) z Gyöngyös na Węgrzech– Wydział Ekonomiczny, Katedrę Turystyki i Rozwoju Regionalnego swojej Uczelni: dr Zoltán Bujdosó i Zoltán Baros.

Nauczyciele poprowadzą wykłady w języku angielskim na temat różnych aspektów turystyki: dr Zoltán Bujdosó „Tourism and regional development in Hungary” i „Tourism in the European Union”, a Zoltán Baros „Cross-border co-operation in tourism” i „Tourism planning”.
       PWSZ w Elblągu od kwietnia 2009 roku posiada umowę bilateralną z Károly Róbert Főiskola w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie” Erasmus, dzięki czemu może realizować wymianę studentów, kadry dydaktycznej oraz pracowników administracji.
       W poprzednim roku akademickim 2009/10 czterech studentów kierunku Ekonomia z Instytutu Ekonomicznego studiowało w semestrze letnim w Gyöngyös.
       Jedna ze studentek, tak opisywała swoją Erasmusową przygodę:
       - Gyöngyös to bardzo urokliwe miasteczko, położone u podnóża gór Matra. Krajobraz jest przepiękny. Stąd jest niedaleko do Budapesztu, Wyszehradu, Ezstergonu i wielu innych ciekawych miejsc. Mieszkańcy są bardzo mili i przyjaźni. Zajęcia odbywają się w niedużych grupach 10-15 osobowych dzięki czemu studia w Károly Róbert Főiskola to istna przyjemność. Atmosfera jest tu fantastyczna.
      
       Harmonogram wykładów:
       poniedziałek 18 października:
       godz. 9 - dr Zoltán Bujdosó - Tourism and regional development in Hungary; ul. Czerniakowska 22, s. 203
       godz. 10.30 - Zoltán Baros - Tourism planning; ul. Czerniakowska 22, s. 111
      
       środa 20 października
       godz. 9.30 - Zoltán Baros - Cross-border co-operation in tourism; ul. Czerniakowska 22, s.111
       godz. 12.15 - Zoltán Bujdosó - Tourism in the European Union; ul. Czerniakowska 22, s. 105
      
      
Justyna Kościuk, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama