Podział punktów w Dobrym Mieście

Elbląg, Podział punktów w Dobrym Mieście

Emocji w meczu rezerw Olimpii Elbląg z DKS-em Dobre Miasto nie brakowało. Ostatni gol padł w doliczonym czasie gry.

Wczoraj (27 sierpnia) rezerwy Olimpii Elbląg zmierzyły się na wyjeździe z DKS- em Dobre Miasto. W pierwszej części spotkania goli się nie doczekaliśmy.

Druga zaczęła się od trzęsienia ziemi. Już w 47. minucie elbląski bramkarz musiał wyciągać piłkę z bramki po strzale Damiana Lubaka. Odpowiedź żółto-biało-niebieskich była natychmiastowa. Kilka minut później Dominik Kozera wyrównał. Olimpijczycy stworzyli sobie kilka sytuacji do zdobycia kolejnych bramek, ale...

Dopiero w 87. minucie Oskar Kordykiewicz wpisał się na listę strzelców i mogło się wydawać, że trzy punkty pojadą do Elbląga. Niestety w doliczonym czasie gry do elbląskiej bramki trafił Kacper Chojnowski i zespoły podzieliły się punktami.

W następnej kolejce podopieczni Karola Przybyły zmierzą się w Elblągu z Granicą Kętrzyn.

DKS Dobre Miasto - Olimpia II Elbląg 2:2 (0:0)

Bramki: 1:0 - Lubak (47. min.), 1:1 - Kozera (50. min.), 1:2 - Kordykiewicz (87. min.), 2:2 - Chojnowski (90+3 min.)

Olimpia II: Olbryś - Wierzba, Filipczyk, Kasprzykowski, Leszczyński (85‘ Łąpieś), Kottlenga, Danowski, Milanowski (70‘ Zebrowski), Szantyr (64‘ Berdyczko), Kozera, Kordykiewicz