UWAGA!

Tabela wyników

Piłka nożna IV liga 2022/2023
Stan na: 2022-08-14
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Polonia Lidzbark Warmiński 2 6 2 0 0 6:0
2 Mamry Giżycko 2 6 2 0 0 6:2
3 Mrągowia Mrągowo 2 6 2 0 0 5:1
4 Znicz Biała Piska 2 4 1 1 0 6:4
5 Granica Kętrzyn 2 4 1 1 0 4:2
6 GKS Wikielec 2 3 1 0 1 4:2
7 DKS Dobre Miasto 2 3 1 0 1 6:5
8 Jeziorak Iława 2 3 1 0 1 5:5
9 Pisa Barczewo 2 3 1 0 1 5:6
10 Polonia Iłowo 2 3 1 0 1 5:6
11 Motor Lubawa 2 3 1 0 1 3:5
12 Huragan Morąg 2 3 1 0 1 3:5
13 Olimpia II Elbląg 2 0 0 0 2 5:7
14 Olimpia Olsztynek 2 0 0 0 2 2:5
15 Tęcza Biskupiec 2 0 0 0 2 0:4
16 Rominta Gołdap 2 0 0 0 2 1:7

Terminarz spotkań

1. kolejka 6-7. sierpnia '22
Polonia Lidzbark Warmiński 4 : 0 Polonia Iłowo 2022-08-06
Tęcza Biskupiec 0 : 2 Granica Kętrzyn 2022-08-06
Znicz Biała Piska 4 : 2 DKS Dobre Miasto 2022-08-06
Rominta Gołdap 0 : 3 Mrągowia Mrągowo 2022-08-06
GKS Wikielec 3 : 0 Huragan Morąg 2022-08-06
Artykuł o tym meczuOlimpia II Elbląg
Kozera (33'), Branecki (65', 74')
3 : 4 Jeziorak Iława
Bartkowski (17'), Banaszek (30', 62'), Kruczkowski (50')
2022-08-07
Mamry Giżycko 4 : 1 Motor Lubawa 2022-08-06
Olimpia Olsztynek 1 : 3 Pisa Barczewo 2022-08-06
2. kolejka 13-14. sierpnia '22
Polonia Iłowo 5 : 2 Pisa Barczewo 2022-08-12
Motor Lubawa 2 : 1 Olimpia Olsztynek 2022-08-13
Jeziorak Iława 1 : 2 Mamry Giżycko 2022-08-13
Artykuł o tym meczuHuragan Morąg
Zmiarowski (32', 903'), Duda (87')
3 : 2 Olimpia II Elbląg
Kozera (12', 76')
2022-08-14
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 GKS Wikielec 2022-08-13
DKS Dobre Miasto 4 : 1 Rominta Gołdap 2022-08-13
Granica Kętrzyn 2 : 2 Znicz Biała Piska 2022-08-13
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 0 Tęcza Biskupiec 2022-08-13
3. kolejka 20-21. sierpnia '22
Tęcza Biskupiec - : - Polonia Iłowo 2022-08-20
Znicz Biała Piska - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2022-08-20
Rominta Gołdap - : - Granica Kętrzyn 2022-08-20
GKS Wikielec - : - DKS Dobre Miasto 2022-08-20
Olimpia II Elbląg - : - Mrągowia Mrągowo 2022-08-20
Mamry Giżycko - : - Huragan Morąg 2022-08-20
Olimpia Olsztynek - : - Jeziorak Iława 2022-08-20
Pisa Barczewo - : - Motor Lubawa 2022-08-20
4. kolejka 27-28. sierpnia '22
Polonia Iłowo - : - Motor Lubawa 2022-08-27
Jeziorak Iława - : - Pisa Barczewo 2022-08-27
Huragan Morąg - : - Olimpia Olsztynek 2022-08-27
Mrągowia Mrągowo - : - Mamry Giżycko 2022-08-27
DKS Dobre Miasto - : - Olimpia II Elbląg 2022-08-27
Granica Kętrzyn - : - GKS Wikielec 2022-08-27
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Rominta Gołdap 2022-08-27
Tęcza Biskupiec - : - Znicz Biała Piska 2022-08-27
5. kolejka 3-4. września '22
Znicz Biała Piska - : - Polonia Iłowo 2022-09-03
Rominta Gołdap - : - Tęcza Biskupiec 2022-09-03
GKS Wikielec - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2022-09-03
Olimpia II Elbląg - : - Granica Kętrzyn 2022-09-03
Mamry Giżycko - : - DKS Dobre Miasto 2022-09-03
Olimpia Olsztynek - : - Mrągowia Mrągowo 2022-09-03
Pisa Barczewo - : - Huragan Morąg 2022-09-03
Motor Lubawa - : - Jeziorak Iława 2022-09-03
6. kolejka 10-11. września '22
Polonia Iłowo - : - Jeziorak Iława 2022-09-10
Huragan Morąg - : - Motor Lubawa 2022-09-10
Mrągowia Mrągowo - : - Pisa Barczewo 2022-09-10
DKS Dobre Miasto - : - Olimpia Olsztynek 2022-09-10
Granica Kętrzyn - : - Mamry Giżycko 2022-09-10
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Olimpia II Elbląg 2022-09-10
Tęcza Biskupiec - : - GKS Wikielec 2022-09-10
Znicz Biała Piska - : - Rominta Gołdap 2022-09-10
7. kolejka 17-18. września '22
Rominta Gołdap - : - Polonia Iłowo 2022-09-17
GKS Wikielec - : - Znicz Biała Piska 2022-09-17
Olimpia II Elbląg - : - Tęcza Biskupiec 2022-09-17
Mamry Giżycko - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2022-09-17
Olimpia Olsztynek - : - Granica Kętrzyn 2022-09-17
Pisa Barczewo - : - DKS Dobre Miasto 2022-09-17
Motor Lubawa - : - Mrągowia Mrągowo 2022-09-17
Jeziorak Iława - : - Huragan Morąg 2022-09-17
8. kolejka 24-25. września '22
Polonia Iłowo - : - Huragan Morąg 2022-09-24
Mrągowia Mrągowo - : - Jeziorak Iława 2022-09-24
DKS Dobre Miasto - : - Motor Lubawa 2022-09-24
Granica Kętrzyn - : - Pisa Barczewo 2022-09-24
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Olimpia Olsztynek 2022-09-24
Tęcza Biskupiec - : - Mamry Giżycko 2022-09-24
Znicz Biała Piska - : - Olimpia II Elbląg 2022-09-24
Rominta Gołdap - : - GKS Wikielec 2022-09-24
9. kolejka 1-2. października '22
GKS Wikielec - : - Polonia Iłowo 2022-10-01
Olimpia II Elbląg - : - Rominta Gołdap 2022-10-01
Mamry Giżycko - : - Znicz Biała Piska 2022-10-01
Olimpia Olsztynek - : - Tęcza Biskupiec 2022-10-01
Pisa Barczewo - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2022-10-01
Motor Lubawa - : - Granica Kętrzyn 2022-10-01
Jeziorak Iława - : - DKS Dobre Miasto 2022-10-01
Huragan Morąg - : - Mrągowia Mrągowo 2022-10-01
10. kolejka 8-9. października '22
Polonia Iłowo - : - Mrągowia Mrągowo 2022-10-08
DKS Dobre Miasto - : - Huragan Morąg 2022-10-08
Granica Kętrzyn - : - Jeziorak Iława 2022-10-08
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Motor Lubawa 2022-10-08
Tęcza Biskupiec - : - Pisa Barczewo 2022-10-08
Znicz Biała Piska - : - Olimpia Olsztynek 2022-10-08
Rominta Gołdap - : - Mamry Giżycko 2022-10-08
GKS Wikielec - : - Olimpia II Elbląg 2022-10-08
11. kolejka 15-16. października '22
Olimpia II Elbląg - : - Polonia Iłowo 2022-10-15
Mamry Giżycko - : - GKS Wikielec 2022-10-15
Olimpia Olsztynek - : - Rominta Gołdap 2022-10-15
Pisa Barczewo - : - Znicz Biała Piska 2022-10-15
Motor Lubawa - : - Tęcza Biskupiec 2022-10-15
Jeziorak Iława - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2022-10-15
Huragan Morąg - : - Granica Kętrzyn 2022-10-15
Mrągowia Mrągowo - : - DKS Dobre Miasto 2022-10-15
12. kolejka 22-23. października '22
Polonia Iłowo - : - DKS Dobre Miasto 2022-10-22
Granica Kętrzyn - : - Mrągowia Mrągowo 2022-10-22
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Huragan Morąg 2022-10-22
Tęcza Biskupiec - : - Jeziorak Iława 2022-10-22
Znicz Biała Piska - : - Motor Lubawa 2022-10-22
Rominta Gołdap - : - Pisa Barczewo 2022-10-22
GKS Wikielec - : - Olimpia Olsztynek 2022-10-22
Olimpia II Elbląg - : - Mamry Giżycko 2022-10-22
13. kolejka 29-30. października '22
Mamry Giżycko - : - Polonia Iłowo 2022-10-29
Olimpia Olsztynek - : - Olimpia II Elbląg 2022-10-29
Pisa Barczewo - : - GKS Wikielec 2022-10-29
Motor Lubawa - : - Rominta Gołdap 2022-10-29
Jeziorak Iława - : - Znicz Biała Piska 2022-10-29
Huragan Morąg - : - Tęcza Biskupiec 2022-10-29
Mrągowia Mrągowo - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2022-10-29
DKS Dobre Miasto - : - Granica Kętrzyn 2022-10-29
14. kolejka 5-6. listopada '22
Polonia Iłowo - : - Granica Kętrzyn 2022-11-05
Polonia Lidzbark Warmiński - : - DKS Dobre Miasto 2022-11-05
Tęcza Biskupiec - : - Mrągowia Mrągowo 2022-11-05
Znicz Biała Piska - : - Huragan Morąg 2022-11-05
Rominta Gołdap - : - Jeziorak Iława 2022-11-05
GKS Wikielec - : - Motor Lubawa 2022-11-05
Olimpia II Elbląg - : - Pisa Barczewo 2022-11-05
Mamry Giżycko - : - Olimpia Olsztynek 2022-11-05
15. kolejka 12-13. listopada '22
Olimpia Olsztynek - : - Polonia Iłowo 2022-11-12
Pisa Barczewo - : - Mamry Giżycko 2022-11-12
Motor Lubawa - : - Olimpia II Elbląg 2022-11-12
Jeziorak Iława - : - GKS Wikielec 2022-11-12
Huragan Morąg - : - Rominta Gołdap 2022-11-12
Mrągowia Mrągowo - : - Znicz Biała Piska 2022-11-12
DKS Dobre Miasto - : - Tęcza Biskupiec 2022-11-12
Granica Kętrzyn - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2022-11-12