UWAGA!

Alicja testuje SportEl.pl: jak zdrowo uderzyć w piłeczkę?

2018-11-19
Aktualizowany 2018-11-19 13:00
 
Elbląg, Alicja testuje SportEl.pl: jak zdrowo uderzyć w piłeczkę?
fot. Anna Dembińska

 Każdy może znaleźć dyscyplinę sportu dla siebie. Czasami jednak droga do odkrycia tego, co nam pasuje bywa długa i prowadzi przez meandry Internetu. A gdyby tak ją skrócić? W tym może Wam pomóc nasz nowy cykl, gdzie będziemy podpowiadać, jak, gdzie i za ile możecie się poruszać. Pomoże nam w tym Alicja, która specjalnie dla Was przetestuje różne formy aktywności dostępne na SportEl.pl. Oto zdjęcia z treningu.

 Wzmacnia układ sercowo- naczyniowy, zwiększa wydolność i koordynację ruchową, a jednocześnie ćwiczy koncentrację i myślenie taktyczne. Podczas gry w tenisa nasze ciało mocno pracuje, a umysł odpoczywa od codziennych problemów i stresujących sytuacji.
       Na początek warto spróbować gry z trenerem – w ten sposób nauczymy się techniki, unikniemy złych nawyków czy niepotrzebnych kontuzji.
       - Trenerzy B&M wiedzą jak ważne są pierwsze kroki stawiane na korcie. Początkującym adeptom tenisa, zarówno małym jak i dużym, proponujemy nowoczesny program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF – wyjaśnia Bartłomiej Kierwiak z B&M Tennis Club.
       Zaawansowani i średnio zaawansowani mogą, razem z trenerami, poprawić technikę gry, zwrócić uwagę na kluczowe elementy taktyczne, znaleźć najlepsze rozwiązania.
       Alicja, która specjalnie dla SportEl.pl testuje różne dyscypliny sportowe, przyznała, że ten trening to dla niej pierwsze, profesjonalne kroki na korcie.
       – Co mnie najbardziej zaskoczyło? Intensywność treningu oraz to, że nie jest to tylko i wyłącznie "odbijanie piłeczki". Tu pracuje całe ciało. Każdy szczegół ma znaczenie, nawet ten najdrobniejszy – opowiada Alicja. - A jednocześnie tenis to świetna zabawa, zwłaszcza dla kogoś, kto lubi sportową rywalizację. Mimo zmęczenia cały czas świetnie się bawiłam, dało mi to sporą dawkę energii na dalszą część dnia.
       Swoją pierwszą lekcję gry w tenisa możecie zarezerwować w naszym serwisie SportEl.pl. Klikając TUTAJ uzyskacie 10% rabatu.
      
----autopromocja----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama