UWAGA!

Dodatkowe fundusze na pomoc

2015-10-10
08:00
Dodatkowe fundusze na pomoc

Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Elblągu informuje, że do końca roku dysponuje jeszcze niewykorzystanymi środkami finansowymi z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej na pomoc w zakresie dostosowania lokalu mieszkalnego lub budynku mieszkalnego do potrzeb osoby pokrzywdzonej przestępstwem w przypadku, gdy utrata sprawności fizycznej nastąpiła w wyniku przestępstwa.

 W związku z powyższym uprzejmie informujemy osoby spełniające ww. kryteria o możliwości sfinansowania kosztów związanych np. z likwidacją barier architektonicznych w domu lub mieszkaniu, dostosowaniu łazienki lub innych pomieszczeń oraz wykonania innych prac dostosowujących lokal do potrzeb osoby niesprawnej.
      
       Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się w siedzibie Ośrodka przy ul. Związku Jaszczurczego 17/101 w Elblągu, a także pod adresem e-mail: esas_1@wp.pl oraz telefonicznie pod nr (55) 642-44-25.
      
       Informacje o wszystkich formach pomocy świadczonych przez Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem oraz wniosek o udzielenie pomocy dostępne są również na stronie www.pomocpokrzywdzonym.pl.
      
-------- Artykuł sponsorowany -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej