UWAGA!

Jak uczcić Dzień Kobiet?

 
Elbląg, Jak uczcić Dzień Kobiet?
fot. WS

Jutro Dzień Kobiet. Jedni go obchodzą, inni nie. Ci, którzy nie świętują problemu z prezentem nie mają, ale mężczyźni chcący z okazji 8 marca uczcić kobiety, coraz częściej mają problem, czy lepiej trzymać się tradycji, czy wymyślić na ten dzień coś oryginalnego, nowoczesnego, intymnego.

Starsi będą świętować tradycyjnie
       Zapytani o planowany upominek na Dzień Kobiet elblążanie w wieku 50+ najczęściej odpowiadali, że nie planują nic ponad zakup kwiatka i czekoladek. Takie plany ma siedmiu na dziesięciu zapytanych panów. Dwóch zadeklarowało, że kupią jakiś kwiatek. Tylko jeden mężczyzna ma zamiar zabrać małżonkę na spacer, a później do kawiarni.
      
       Stateczne czterdziestki

       Czterech elblążan w wieku 40-50 lat planuje ten dzień uczcić wspólną kolacją w domu i kupić dla partnerki kwiaty i drobny upominek (trzech mówiło o perfumach, jeden zastanawia się nad wisiorkiem lub bransoletką). Czterech panów chce zabrać tego dnia partnerkę na kolację lub obiad do restauracji. Jeden idzie z żoną do kina, a kolejny powiedział, że nie zamierza świętować dnia kobiet, bo czeka na Dzień Mężczyzn (10 marca – przyp. red.).
      
       Młodzi tworzą swoje tradycje
       Elblążanie w wieku 20-40 lat nie chcą rezygnować z Dnia Kobiet, gdyż jak powiedział pan Andrzej – to pozytywne święto i okazja do spędzenia dnia inaczej. Pan Andrzej wykupił możliwość wspólnego treningu na jednej z siłowni. Potem wraz z dziewczyną, która otrzyma też jakiś kwiat wiosenny, chcą iść na pizzę. Kolejnych trzech panów chce kupić tradycyjnego tulipana i pójść do kina. Pan Adam planuje wspólne wyjście na łyżwy lub 9jeśli będą warunki) inaugurację sezonu jazdy na rolkach. Dwóch elblążan planuje wyjazd za miasto. Jeden myśli o wykupieniu wspólnego karnetu do SPA. Trzech panów odpowiedziało, że jeszcze nie wiedzą, co wymyślą.
      
       Jeśli macie jakieś fajne pomysły na obchodzenie Dnia Kobiet w XXI wieku, podzielcie się nim. Może zainspirujecie innych? A może są miejsca do których warto się udać, żeby wspólnie przeżyć niezapomniane chwile?
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Mnie to na szczęście nie dotyczy - jestem mężczyzną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Nie mój dzień(2013-03-07)
 • Jestem kobietą czy to się komuś podoba czy też nie. Młodą, starą, grubą, chudą, wysoką lub niską, blondynką, szatynką lub rudą, ale zawsze kobietą. To jest mój dzień i moje święto.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pewna kobietka(2013-03-07)
 • kultywujmy Dzień Kobiet i Basta!! Międzynarodowy Dzień Kobiet w dodatku, o czym się świadomie nie pamięta. .Kto ma problem, niech sięgnie do źródeł. .. :)))))
 • Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą. .. Sorry, ale musi się spełnić. .. .Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie. .. Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10.. .09.. .08.. .07.. .06.. .05.. .04.. .03.. .02.. .01.. .*Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe
Reklama