UWAGA!

Ściąga portElu. Ferie zimowe 2014

2014-01-20
Aktualizowany 2014-01-27 14:50
 
Ściąga portElu. Ferie zimowe 2014

Ściąga portElu to już swego rodzaju tradycja. Staramy się zebrać najciekawsze propozycje w jednym miejscu. Za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe, dlatego też postanowiliśmy pomóc Wam w wyborze miejsca dla swojej pociechy. Tylko tutaj znajdziecie najciekawsze propozycje zajęć, które angażują ciało, jak i umysł.

Czas wolny od szkoły nie musi być czasem poświęconym na leniwe przemieszczanie się między czterema ścianami. Z naszą ściągą możecie wybrać najlepsze propozycje, aby Wasze dzieci jak najlepiej spożytkowały ten okres rozwijając swoje zainteresowania i pasje. Poniżej znajdziecie zestawienie najciekawszych ofert na ferie zimowe 2014, które już lada moment się rozpoczną.
      
       Akademia Małego Pływaka: zaprasza na półkolonie sportowe w Elblągu dla dzieci od 5 do 12 roku życia! W programie bardzo dużo atrakcji, przede wszystkim szkolenia z nauki jazdy na nartach i nauki pływania. Dodatkowo miedzy innymi lodowisko, ścianka wspinaczkowa, kulig i zabawy animacyjne na świeżym powietrzu oraz hali. Wszystkie zajęcia będą się odbywały pod okiem wykwalifikowanych instruktorów sportu, opiekunów oraz animatorów. Turnus I: 27-31.01.2014. Turnus II 3-7.02.2014. Koszt: 389zł. Dla członków Stowarzyszenia zniżka 10%. W programie przewidujemy: Nauka jazdy na nartach, ścianka wspinaczkowa, lodowisko, wyjście do kina, kulig i ognisko, różnorodne zajęcia na basenie, 3 posiłki (II śniadanie, obiad i podwieczorek), zabawy animacyjne. Zapisy: pod numerem telefonu 660-662-556 lub 698-412-294 lub na adres e-mail: kontakt@akademia-malego-plywaka.com.
      
       Białe Milejewko: Aktywny zimowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży na szczycie urokliwej Wysoczyzny Elbląskiej, gdzie zimy prawdziwie śnieżne i mroźne.
       Z końmi, na koniach, ale nie tylko. Terminy: Turnus I (27-31.01.2014 r.), Turnus II (03-07.02.2014 r.). W programie: śnieżne zabawy, nauka jazdy konnej, codzienna pielęgnacja i praca z końmi, gry i zabawy integracyjne, jazdy quadem, zajęcia plastyczne, tańce, hulańce, przebierańce… Zajęcia w godz. 8:30-16:30. W cenie: atrakcje programowe, wyżywienie oraz profesjonalna opieka. Zgłoszenia osobiście lub mailowo na adres milejewko@gmail.com . Wszelkie pytania telefonicznie pod numerem 694-926-453.
      
       Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu: serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na bezpłatne zajęcia w ramach Ferii Sportowych 2014 "Od zabawy dojdź do wprawy". Wśród szerokiej oferty każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru będą zajęcia z zakresu: piłki siatkowej, piłki nożnej, judo, karate, tenisa stołowego oraz squash'a. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów oraz najlepszych zawodników. Dodatkową atrakcją będzie losowanie nagród dla uczestników biorących udział w zajęciach, które odbędzie się w sobotę (8 lutego 2014 r.) podczas "Turnieju Mistrzów". Szczegółowe informacje pod numerem 55 625-62-00 oraz na stronie internetowej CSB.
      
       Edun:
Ferie spędzone w Elblągu nie muszą być czasem zmarnowanym. O to, by Twoje dziecko czegoś się w ich trakcie nauczyło, a zarazem miło i bezpiecznie spędziło czas, zadba nasza wykwalifikowana kadra. Zajęcia trwają przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00. Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat, a dla maturzystów przygotowaliśmy intensywne kursy maturalne z każdego przedmiotu i poziomu. W czasie ferii dzieci biorą udział zarówno w zajęciach językowych, plastycznych itp. , jak i plenerowych, jak wyjście na lodowisku lub udział w atrakcjach miejskich. Program półkolonii oparty jest na zasadzie uczenia poprzez zabawę, przez co dzieci nie mają poczucia, że biorą udział w lekcjach, a zarazem nabywają nowych umiejętności i informacji. 55 621 29 28 lub na stronie. Cena już od 249 zł (w tym ciepły posiłek - obiad oraz ubezpieczenie).
      
       Elwo Etna:
Elbląskie Towarzystwo Promocji Futsalu ELWO ETNA wspólnie z Gimnazjum nr 9 w Elblągu organizuje piłkarskie ferie 2014. Bezpłatne zajęcia dla dziewcząt rozpoczną się 27 stycznia i potrwają do 7 lutego. ELWO ETNA przygotowało bezpłatną ofertę dla dziewcząt roczników 2000 - 2006, które rozpoczynające się właśnie ferie będą spędzać w naszym mieście. Rodzice, którzy chcieliby aby ich latorośle trenowały piłkę nożną powinni zgłaszać drogą mailową (tytuł Ferie 2014) chęć uczestnictwa w zajęciach w dniach 27 stycznia – 7 lutego. Adres e-mail: etna.elblag@gmail.com
      
       FanRobot:
pół zimowisko z robotami to 5 dni spędzonych na wspaniałej zabawie. Zbudujemy roboty, które jeżdżą, strzelają do celu a nawet gryzą. W programie również dodatkowe atrakcje: wycieczka do AquaParku w Sopocie, lodowisko, ścianka wspinaczkowa, kino 3D, nauka pierwszej pomocy, dzień gier planszowych znanych z reklam TV. Termin: 27-31.01.2014. Organizator: FanRobot - Nauka i Zabawa. Kontakt: 517-030-202, email: biuro@fanrobot.pl. Miejsce pół zimowiska: Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Zajchowskiego 12.
      
       Ferie z MOSiR-em: przygotowana została cała gama możliwości spędzenia czasu między 27.01, a 7.02. Do wyboru jest wiele: Szukamy "snajpera", Aqua Sfera, zimowe biegi na orientację, Akademia tenisa stołowego, turniej tenisa stołowego, zajęcia sportowo-rekreacyjne, Zimowa Akademia tenisa ziemnego, Popływaj zimą w kajaku, Arena do gry w Laser Paintball, "Ice Party" - dyskoteka na lodzie, Bokserskie ferie oraz ferie zimowe z fitness. Wszystkie zajęcia nadzoruje i koordynuje Dział Imprez MOSiR tel. 55 625-63-06, kom. 537-443-330, mail imprezy@mosir.elblag.eu
      
       Fight Club: Zamiast siedzieć przed komputerem przyjdź i poćwicz z nami! W programie zajęć: podstawy technik walki w stójce( kickboxing, K-1), w klinczu (zapasy, Muay-thai) i w parterze(brazylijskie ju-jitsu). Ukierunkowanie na sporty walki: ćwiczenia koordynacyjne, ćwiczenia interwałowe, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia wydolnościowe, a także elementy samoobrony. Zajęcia od poniedziałku do piątku o godz. 12 i trwają 90 min. Fight Club, ul. Mazurska 91.
      
       Galeria EL
: Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza podczas ferii zimowych na cykl bezpłatnych warsztatów dźwiękowych dla dzieci i młodzieży pt. "Sztuka dźwiękowa i nowe technologie" w oparciu o oprogramowanie muzyczne na smartfony i tablety. "Podczas warsztatów nauczymy w jaki sposób korzystać z tego popularnego, a zarazem podręcznego sprzętu w sposób kreatywny, inspirujący do tworzenia nowych brzmień. Wraz z uczestnikami zbudujemy elektroniczną, tabletowo-smartfonową orkiestrę". Zajęcia będą prowadzone w cyklu tygodniowym w dwóch turach: od 27 do 31 stycznia i od 3 do 7 lutego w godz. od 10.00 do 11.30. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy pod nr tel. 55 625-67-85 lub mailowo: maciej@galeria-el.pl, wiktor@galeria-el.pl.
      
       Grupa Wodna: przygotowała dla Was specjalną ofertę – obóz narciarsko snowboardowy w Alpach dla młodzieży 11-19 lat. Turnus w dniach 31.01-09.02. program: 6 dni nauki i doskonalenia jazdy na nartach lub desce, podział na grupy o różnym stopniu zaawansowania. Zajęcia na stoku od 08:00 do 16:30. (bliskość hotelu daje możliwość robienia przerw dla zmęczonych). Skipass bez ograniczeń. Wyżywienie oraz transport w cenie. Odpoczynek po całym dniu zmagań na stoku zapewni Wam 3-gwiazdkowy hotel. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie profesjonalna kadra. Dla tych natomiast, którzy ferie zimowe spędzają w Elblągu przygotowane zostały nauki pływania na każdym poziomie. Prowadzone będą codziennie od poniedziałku do piątku. Kontakt: 55 64-333-44 lub poprzez stronę.
      
       "JAR" Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne: Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z osiedla Nad Jarem na zajęcia organizowane na terenie świetlicy Stowarzyszenia oraz w innych ciekawych miejscach. Proponujemy między innymi : wyjście do kina, wyjazd do Aquaparku w Sopocie, zwiedzanie fabryki bombek w Kętrzynie, dzień na torze kartingowym, wyjazd do „ Loopy’s Word” w Gdańsku udział w zajęciach plastycznych, muzycznych, sportowych i wielu innych. Zapisy przyjmowane są w siedzibie Stowarzyszenia oraz w OZSK ul. Tuwima 4. Oferta dotyczy mieszkańców osiedla Nad Jarem. Działania realizowane w okresie ferii dofinansowane są przez Urząd Miejski w Elblągu. Kontakt telefoniczny : 55 648 39 69.
      
       Maluchy pływają: Szkoła Maluchy Pływają zaprasza na Sportowe Półzimowisko. W programie między innymi: zajęcia z judo, tańca hip-hop, tenisa ziemnego, nurkowanie w pełnym sprzęcie nurkowym, codzienne zajęcia na basenie, podwodny hokej, ścianka wspinaczkowa,lodowisko, hala sportowa, kino, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej oraz gry i zabawy animacyjne. Terminy: turnus I: 27-31.01.2014, turnus II: 3-7.02.2014, godz. 7.00-15.30. Więcej informacji pod nr: 500-131-668 i 55 612-62-62 oraz na stronie.
      
       Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu:
Młodzieżowy Dom Kultury w okresie ferii zimowych będzie działać w godzinach od 9.00-15.00. W godzinach tych będą odbywały się normalne zajęcia w sekcjach, natomiast dzieciom młodzieży nie zrzeszonej w naszych pracowniach proponujemy byście dali się zaczarować muzyką baroku, magiczne spotkania z teatrem, teatr tańca- co to takiego?, warsztaty gitarowe, szalone wygibasy dla klas młodszych, królewskie szachy z mistrzem , KARAOKE dla młodszych i starszych prowadzone przez Tomasza Steńczyka oraz Katarzynę Panicz, a także coś dla ciała czyli warsztaty sportów walki SAMBO i MMA, które poprowadzą fighterzy z klubu SSW FIGHTER. Drzwi MDK otwarte są dla wszystkich, nie obowiązują wcześniejsze zapisy, dlatego też nie spóźniajcie się jeśli chcecie znaleźć „miejsca siedzące”. Ruszamy już 27.01 i będziemy z Wami aż do 7.02. Szczegółowe informacje na temat przebiegu zajęć podczas ferii znajdą Państwo na stronie oraz pod numerem tel: 55 625 82 11.
      
       Szkoła Językowa Akcent
: zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat na „Kreatywne Ferie z Angielskim”. W magicznym świecie angielskiego dzieci będą poznawać angielska kulturę, szukać skarbów, rozwiązywać zagadki eksperymentować, oglądać bajki i śpiewać po angielsku. Na zakończenie przygotowaliśmy „Bitwę na Głosy” i słodki poczęstunek. Szczegóły na stronie internetowej: akcent.elblag.pl lub na profilu.
      
       Szkoła tańca „Broadway”
: Szkoła Tańca Broadway zaprasza dzieci z Elbląga i okolic na niesamowitą przygodę. Podczas zajęć czeka na Was mnóstwo atrakcji. Program ogólny: 7:00 - 9:00 - w tych godzinach możecie już zostawić dzieci pod naszą opieką (zapewniamy drugie śniadanie, słodkie bułeczki, owoce, napoje, herbatka). 9:00 - 9:15 przygotowanie do zajęć tanecznych. 9:15 - 10:15 zumbatomic lub zajęcia ogólnorozwojowe. 10:30 - 13:30 rekreacja: (centrum zabaw dla dzieci, kulig, ognisko, basen, kino, ścianka wspinaczkowa, squash, sala zabaw, „pidżama party" i noc bajek w dniu 7 lutego. Oprócz tego codziennie obiad, odpoczynek oraz odpoczynek w sali zabaw. Zgłoszenia telefonicznie: 55 236-92-82, 606-716-626 lub przez e-mail: broadway@taniec.elblag.pl. Cena za 1 tydzień: 400 zł. za 2 tygodnie: 700 zł.
      
       Szkoła tenisa „Score”
: zapraszają na półzimowisko z tenisem i squashem. W cenie 395 zł uczestnik ma zagwarantowane II śniadanie, obiad i wodę. Zajęcia odbywają się w godz. 7.30-15.30. Program przewiduje: codziennie treningi tenisowe w hali tenisowej przy ul. Daszyńskiego, codziennie zajęcia squash w Klubie Squash w CSB ul. Grunwaldzka 135, zajęcia ogólnorozwojowe, sporty uzupełniające, wyjazd na kulig, wyjazd do kompleksu basenów w Braniewie, wyjście na kręgle oraz na ściankę wspinaczkową. Szczegółowe informacje na stronie.
      
       Zespół Szkół Akademickich w Elblągu:Zapraszamy na zajęcia z ROBOTYKI w pierwszym tygodniu ferii zimowych (w dniach 27-31 stycznia 2014 r.) do Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu ul. Lotnicza 2 (budynek EUH-E). Proponujemy 10 godzin zajęć – codziennie od 9.00 do 11.00. Uczestnikami mogą być dzieci w wieku 6-12 lat. Na kursie dziecko pod okiem trenera zbuduje i zaprogramuje własnego robota zdolnego do wykonania przeróżnych zadań, a przy okazji sprawdzi w praktyce podstawy nauk ścisłych. Zajęcia z robotyki kształcą twórcze myślenie oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Blok zajęć z robotyki dla dzieci to doskonała okazja do rozwinięcia kompetencji informatycznych i technicznych młodych konstruktorów. Samodzielne wykonywanie doświadczeń to doskonała zabawa i niezwykle pouczająca przygoda. Koszt 10 godzinnego kursu w ferie wynosi 180 zł. Zapisy pod numerem tel. 502 033 300. Zapraszamy!
      

       Zapraszamy innych do przedstawienia swojej oferty. Wystarczy napisać na reklama@portel.pl Skontaktujemy się z Państwem.

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A gdzie oferta MDK Elblag ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  3
  ??????????(2014-01-21)
 • Tak jak napisane jest w tekście, prosimy o przesyłanie ofert na adres reklama@portEl. pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  działreklamyportEl(2014-01-22)
 • co to za ferie jak nie ma zadnych turmiejów sportowych dla gimnazjalistów???; ///
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  gimnazjalista(2014-01-26)
 • " Portelu" czy cię " porabało" ? W zimie basen do pływania itp duperela ? A gdzie Góra Chrobrego z nartami, deskami itp wynalazkami. .. to jest propozycja na zimę, zwłaszcza że zapewniono autobus nr 7 na dojazd !
 • Po raz kolejny zapraszamy do przesyłania oferty przez zainteresowane podmioty na adres reklama@portEl. pl Chętnie pomożemy wypromować usługi, obiekty, ale nie stworzymy samodzielnie oferty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  działreklamyportEl(2014-01-27)