UWAGA!

Ściąga portElu. Letnia ochłoda

2014-08-01
17:12
 
Ściąga portElu. Letnia ochłoda
Fot. AD

Od wielu dni czerwona kreska na naszych termometrach praktycznie nie spada poniżej 25 stopni. Co robić, aby nie dać się upałowi i gdzie znaleźć ochłodę? Postanowiliśmy przygotować dla Was alternatywy dla zamkniętego basenu. Ponadto, w miejscach, które wybraliśmy czeka na Was coś więcej niż tylko leniuchowanie na plaży.

Aqua SPA Hotel Młyn - Nie stój w korkach jadąc na kilka godzin nad morze lub jezioro: Aqua SPA Hotel Młyn to doskonałe miejsce na wypoczynek połączony z aktywnym sposobem spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny. Oferujemy trzy niecki: pływacką, rekreacyjną i dziecięcą, jedyne w Elblągu leżanki do masażu, przeciwprąd imitujący nurt bystrej rzeki, gejzer, bicze wodne, wodospad, łaźnię parową, saunę suchą, parasol wodny i zjeżdżalnię dla dzieci. Latem całodzienne bilety do Aqua SPA w upalnie niskich cenach: Rodzina 2 os. dorosłe + 1 dziecko - 100 zł/cały dzień (kolejne dziecko 15 zł). Rodzina 1 os. dorosła + 2 dzieci - 80 zł/cały dzień oraz Rodzina 1 os. dorosła + 1 dziecko - 60 zł/cały dzień, Os. dorosła 50 zł/cały dzień, dopłata za korzystanie ze strefy saun 10 zł/dzień, dziecko do lat 15-stu 25 zł/dzień lub opłata za drugą godzinę -50% ceny. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.
      
       Baza Sportów Wodnych Copa Kadyny Soulriders - zaprasza codziennie od godz. 10 na szkolenia kitesurfingowe i windsurfingowe w Kadynach (20 min od Elbląga) nad Zalewem Wiślanym. Cena szkoleń windsurfingowych: 5 h (270 zł), 10 h (480 zł), 15 h (650 zł). Cena szkoleń kitesurfingowych IKO I (5h) – 560 zł, IKO II (5 h) – 560 zł, Pakiet IKO I + IKO II (10 h) – 1000 zł, IKO III (5h) – 560 zł. Po zakończeniu szkolenia kitesurfingowego uczestnicy otrzymują międzynarodowe certyfikaty IKO honorowane na całym świecie. Oferta firmy Soulriders o kilku lat zawiera również półkolonie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. W ramach półkolonii uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach z zakresu windsurfingu i kitesurfingu, a także licznych innych atrakcjach, takich jak m.in. rejs do Krynicy Morskiej. Najbliższy termin półkolonii: 25-30.08. Cena: 449 zł. Więcej informacji o ofercie firmy Soulriders można znaleźć na stronie. Szczegóły można również uzyskać pod numerem telefonu: 605 824 452.
      
       OSW Fala –
nie musisz odrywać się od miasta, aby zakosztować sportów wodnych. OSW Fala zaprasza wszystkich do wypożyczalni kajaków, rowerków wodnych i łódek. Zapraszamy również na rejs tramwajem wodnym, który robi wrażenie nie tylko na dzieciach. Co rocznie organizujemy spływy kajakowe zapomnianymi szlakami wodnymi naszego regionu i nie tylko. Więcej informacji i cennik znajdziecie na stronie.
      
       Plaża Srebrna Riwiera –
Zaprasza do Kadyn. Do Państwa dyspozycji oddajemy boiska do plażowej piłki nożnej i siatkowej, wypożyczalnię sprzętu wodnego: kajaków i rowerów wodnych oraz wodę znacznie cieplejszą niż w Bałtyku. Na plaży można również nauczyć się pływać na windsurfingu, kitesurfingu i wakeboardingu. Po wysiłku proponujemy tawernę serwującą smaczne dania z ryb. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 55 231 34 34 lub na stronie.
      

       Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do ściągi prosimy o kontakt na reklama@portel.pl

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej