UWAGA!

Drętwienie i drgawki po tajemniczym środku. "W klubie uważajcie nie tylko na drinki"

 Elbląg, Drętwienie i drgawki po tajemniczym środku. "W klubie uważajcie nie tylko na drinki"
Fot. pixabay.com

Nowy, mało subtelny sposób na podanie niebezpiecznych substancji na imprezie, a może głupi żart? Nieprzyjemnym doświadczeniem z jednego z elbląskich klubów postanowiła podzielić się 21-letnia elblążanka.

O tej sprawie jako pierwsza informowała Eska Elbląg. Na antenie radia swoim doświadczeniem podzieliła się Klaudia.

- Chciałabym ostrzec wszystkie młode dziewczyny, ponieważ chodząc na imprezy uważamy na swoje drinki, aby nam nikt niczego nie dosypał. Oczywiście warto jest to nadal brać pod uwagę, ale u mnie i u mojej koleżanki zdarzyła się niespotykana sytuacja, w której podeszła do nas kobieta całkiem znikąd i ... wsadziła mi palca do buzi. Sytuacja była tak nagła, szybka i niespodziewana, że my dopiero po sekundzie ogarnęłyśmy, co się przed chwilą wydarzyło - relacjonuje elblążanka. Dziewczyny wypluły "gorzki trunek", po którym zaczęła im drętwieć twarz oraz ciało. Doszło też do krótkiej kłótni z kobietą. Następnego dnia dziewczyny miały drgawki. - Musiało być to coś z bardzo mocną substancją, bo była to mała ilość, a tak mocno na nas zadziałała - mówi dziewczyna.

Jak podkreślała na antenie Klaudia, kobieta, która podała im środek, wyłoniła się z tłumu mężczyzn, "mogła być to więc zorganizowana akcja". Po nagłośnieniu sprawy w mediach społecznościowych do Klaudii zaczęło się zgłaszać więcej osób, którym przydarzyła się podobna sytuacja. Sama 21-latka poleca w takich sytuacjach zgłaszać takie sytuacje właścicielowi klubu, zrobić testy na narkotyki, zgłosić sprawę na policję. Przyznaje, że po sytuacji, której doświadczyła... została wyproszona przez ochronę z klubu. Postanowiła o tym, co przeżyła, opowiedzieć nie tylko w mediach, ale też na policji.
       - Otrzymaliśmy informacje w tej sprawie, sprawdzamy to, weryfikujemy, jak poważne jest to zdarzenie - poinformował portEl.pl nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Niezależnie od tego, czy koleżanki wspomnianej nocy miały do czynienia z podaniem narkotyku, czy może głupim żartem, przyłączamy się do apelu Klaudii o ostrożną zabawę.

na podst. inf. Eski Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama