UWAGA!

Dziennik Elbląski: Włączą sygnalizację

“Dzisiaj o godzinie 10 ma zostać uruchomiona nowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Robotniczej, Brzeskiej i Piłsudskiego” - czytamy w Dzienniku Elbląskim.

“Światła będą funkcjonowały przez całą dobę.
     - Chcemy, aby kierowcy przyzwyczaili się do nowej, zmienionej organizacji ruchu – mówi Ryszard Onopiak, zarządzający ruchem drogowym w Elblągu. - Do tej pory drogami z pierwszeństwem przejazdu były Robotnicza i Browarna. Po otwarciu trasy wiodącej przez most Unii Europejskiej konieczna jest zmiana podporządkowania ulic. (...)
     Od dziś ulica Piłsudskiego za skrzyżowaniem z ul. Płk. Dąbka oraz ulica Brzeska stają się drogami z pierwszeństwem przejazdu”.
     
     Szerzej w dzisiejszym Dzienniku Elbląskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Przy przenoszeniu nadesłanego do Redakcji portElu zdjęcia nieumyślnie skasowałem treść wszystkich komentarzy Czytelników do tekstu z Prasówki pt. "Dziennik Elbląski: Włączą sygnalizację". Za zamieszanie tym spowodowane przepraszam. Nadesłane przez Marcina Lachowskiego zdjęcie dołączone zostało do tekstu "Wypadek na skrzyżowaniu" (pod adresem www.portel.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Maciej Zarecki, portEl.pl(2003-10-20)
 • Zaraz Ci się Maciek dostanie, że jesteś psem łańcuchowym Słoniny.
 • No właśnie : Jakie to były komentarze ? Może ktoś podpowie : ".....musi odejść " itp.
 • szkoda ze tak pozno-ta kobieta mogła jeszcze ŻYĆ!!!!!!!!!
 • Bardzo mnie irytuje " myśl przewodnia" urzędników decydujących o rozwiązaniach komunikacyjnych w mieście. Jeżli powstał już nowy most przez kanał i stworzył bardzo dobry ciąg komunikacyjny z Fromborka do Gdańska to myślę , że to pomysł na piątkę. Samochodów będzie więcej a nie mniej. Jeżeli na tym ciągu komunikacyjnym ktoś tworzy wąskie gardło w postaci głupich rozwiązań i zaściankowych koncepcji w miejscu gdzie do tej pory było luźniej ichce z naszego miasta zrobić kozią wólkę to Panie Prezydencie wyślij Pan takich urzędników i doradców na przysłowiowy szczaw.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  stary elblążanin(2003-11-22)
Reklama