UWAGA!

Elbląski akcent w finale "The Voice of Poland"

- Marta ma 28 lat, pochodzi z Elbląga, lecz od lat związana jest z Warszawą i Trójmiastem. Jako dziecko zamiast bajek wolała teledyski MTV, jedyny wyjątek stanowiły filmy Disneya, które po latach zaczęła dubbingować – czytamy o uczestniczce finału "The Voice of Poland", Marcie Burdynowicz, na stronie programu. Finałowe zmagania obdędą się już 4 grudnia.

Jak podaje strona "The Voice...", Marta Burdynowicz współpracuje ze studiami dubbingowymi (była zaangażowana w produkcje takie "My Little Pony", "Dumbo", "Muppety na tropie").

- Jako nastolatka marzyła o dużej scenie, udało jej się zamienić fioletowy dziecięcy mikrofon na ten prawdziwy, a studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno–aktorskim otworzyły jej kolejne drzwi – czytamy na voice.tvp.pl. Artystka trafiła do obsady Teatru Muzycznego Roma, współpracowała także z Teatrem Syrena, Teatrem Rampa, Teatrem Muzycznym w Poznaniu i Łodzi. Obecnie współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni. Można było zobaczyć ją m. in. w musicalach "Mistrz i Małgorzata", "Kombinat", "Rock of Ages", "Piloci", "Zakonnica w przebraniu".

W "The Voice of Poland" należy do drużyny Justyny Steczkowskiej. Finał 12. edycji programu odbędzie się już w sobotę, 4 grudnia o 20 w TVP2.

 

Więcej na voice.tvp.pl.


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama