UWAGA!

Głos Elbląga: Henryk Słonina na prezydenta

Henryk Słonina będzie kandydował na stanowisko prezydenta Elbląga podczas jesiennych wyborów samorządowych – informację taką podał dzisiejszy Głos Elbląga.

“Członkowie elbląskiego Koła Miejskiego nr 2 Sojuszu Lewicy Demokratycznej, podczas niedawnego posiedzenia wytypowali swojego kandydata na prezydenta miasta w wyborach samorządowych. Został nim obecny prezydent Elbląga Henryk Słonina”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A ja chcę kogoś od pana A.L. I na nich będę głosować, a ze mną wiele osób!
 • to mi jest przykro ... ze bedziesz na nich glosowal
 • Zaczęło się! Ciekawy sposób na kampanię ma obecny Prezydent - najpierw przeciek do Głosu bo Redaktor Monika musi mieć to u Siebie pierwsza, nie może byc inaczej! Co do samego faktu żadnego zaskoczenia....kto następny?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ryszard Ochódzki(2002-06-07)
 • Nic mi ostatnio tak nie zepsuło dnia jak ta wiadomość, nawet przegrany mecz Polski z Koreą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elbląg(2002-06-07)
 • Przestańcie, w końcu za jego kadencji dużo w Elblągu się stało.
 • Co się stało za kadencji p. Słoniny? Dwa najświeższe wydarzenia:1 ) "niegospodarność" w ZBKa, 2) wsparcie dla szkoły, ktora okazala się olbrzymim przekrętem (EWSH). Znalazloby się jeszcze kilka innych WYDARZEŃ. Jesli ktos je zna to propnuję zabawę: Za kadencji Prezydenta Słoniny było źle, bo... oraz byłon dobrze, bo.... Zaprzaszam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  POirytowany(2002-06-07)
 • Wybudowano most, zakończono przebudowę Dąbka, wyremontowano i przebudowano wiele miejsc i ulic w Elblągu etc
 • Redakcja pewnie w ramach politycznej poprawności nie umieści artykułu "Prezydentura Henryka Słoniny" "w Hit czy Kit" dlatego pomysł Poirytowanego z naszą, portelowych czytelników listą Plusów i Minusów jest do przyjęcia....Wchodzę w to!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ryszard Ochódzki(2002-06-08)
 • Zmarnowano 8 mln zl na wyszkolenie spawaczy dla Stoczni Rzecznej, ktorzy nie umieja spawac. To w ramach walki z bezrobociem. Do zakonczenia przebudowy Plk. Dabka jeszcze daleko. Nie most wybudowal, tzlko kladke i wogole olewa ludzi. Czas na nowe twarze. Czas.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zmeczony(2002-06-08)
 • Pan prezydent Słonina jako włodarz miasta powinien wiedzieć co się dzieje na jego podwórzu. A co powie o TBS-ie.Ostatnio dostał tam mieszkanie pewien kawaler którego rodzice mają "mały" domek na osiedlu wdzięczności pacjentów a On biedny nie ma gdzie mieszkać. Tyle że chyba mu na mieszkaniu nie zależy bo od miesiąca jeszcze się do rzeczonego mieszkania nie wprowadził. Czy to nie dziwne Ze są rodziny które czekają na takie mieszkania a tu dostaje je samotna osoba?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zainteresowany(2002-06-08)
 • PLUSY & MINUSY Prezydentury Słoniny: MINUSY (1) dramatyczny spadek nastrojów społecznych w związku z utratą statusu miasta wojewódzkiego - jeżeli istnieje jakaś teoria "małych ojczyzn" to w obecnej ekipie nikt chyba jej nie zna bo w żaden sposób jako mieszkaniec Elbląga nie odczułem pomysłów władzy na odróżnienie naszej - elbląskiej - tożsamości na tle regionu Warmii i Mazur. Owszem potrafię sobie wyobrazić argumentację stronników UM: że to zła ekipa Buzka nam zrobiła ku-ku, że walczyliśmy i walczyliśmy, że było Forum na temat tego że walczyliśmy i tak dalej...efekt jest taki....mleko już się rozlało i trzeba żyć dalej...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ryszard Ochódzki(2002-06-08)
 • POirytowany dobry pomysł z + i - prezydentury H. Słoniny!!! Proponuję aby opinie o kadencji prezydenta zamieszczać przy okazji pojawiających się informacji o wyborach samorządowych, a tych przecież z upływem czasu będzie coraz więcej.
Reklama