UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kwiaty dla doktor Oli

"W intencji zamordowanej przed ośmiu laty doktor Aleksandry Gabrysiak biskup elbląski odprawił w katedrze Mszę świętą. Przed tablicą umieszczoną na bloku, w którym mieszkała A. Gabrysiak, złożono kwiaty - donosi dzisiejszy Dziennik Bałtycki na stronie 11.

"- Życie doktor Oli było nieustanną walką o człowieka i stworzenie mu możliwości godnego życia - powiedział bp. A. Śliwiński. - Pomagała alkoholikom, wieźniom i ludziom doświadczonym przez los, chociaż przyjaciele próbowali wytłumaczyć jej, że naraża się pomagając ludziom z marginesu".
     "Według biskupa elbląskiego, szczególna miłość do bliźnich świadczła o głębokiej wierze doktor Oli. Nie rozstawała się z Pismem Świętym. Jej ulubionym tekstem był Hymn o Miłości."
     "Po Mszy św. rodzina i przyjaciele A. Gabrysiak spotkali się przed tablicą umieszczoną na bloku, w którym doktor Ola mieszkała od roku 1976 aż do tragicznej śmierci w 1993 roku. Kwiaty w imieniu obecnych złożył Marek Pruszak, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Według biskupa elbląskiego, doktor Ola nie rozstawała się z Pismem Świętym. To chyba jakaś przenośnia. Znałem osobiście Tę Panią i jej córkę. Nigdy żadnej, z tych kobiet, nie widziałem z książką „Pismo święte”. Pani Ola pożyczyła mi onegdaj książkę pt. „Eros, natura, kultura” Starowicza... mam ją do dzisiaj. Czyżby znowu marketing?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  K. Owczarz(2001-02-21)
 • Chwaliła się raz rzepa przed całym ogrodem, że jest bardzo smaczna z miodem. A na to miód się obruszy i jej przygani: „Ja jestem smaczny i bez Pani”.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jaś z klatki p.Oli.(2001-02-21)
Reklama