UWAGA!

Mamy asa dla Elbląga

"Elbląg musi mieć swojego posła z ramienia Unii Wolności - mówi szef Rady Regionalnej UW Adam Żyliński. - Mamy już idealnego kandydata i zrobimy wszystko, żeby znalazł się w parlamencie" - czytamy w dzisiejszym wydaniu "Gazety Morskiej".

"Niemal 50 lokalnych liderów UW z naszego regionu omawiało w sobotę podczas wyjazdowego posiedzenia Rady Regionalnej plany nadchodzącej kampanii wyborczej do parlamentu. (...) - Sondaże, które mówią o 4-procentowym poparciu dla nas, są tylko sondażami - mówili posłowie podczas spotkania z dziennikarzami. - Nie lekceważymy ich, ale przed wyborami w 1997 roku było podobnie, a później wszystko się zmieniło. Byłoby przecież wielką stratą, gdyby partia o 12-letnim stażu nie weszła teraz do parlamentu. (...) Jak usłyszeliśmy, Unia ma już swojego czarnego konia, który - zdaniem partii - ma spore szanse na zdobycie głosów elblążan. Przewodniczący konwentu nie chce jednak na razie zdradzić jego nazwiska. - To człowiek najlepszy z możliwych, o niezachwianym autorytecie - usłyszeliśmy tylko".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • mam nadzieje zo to kandydat z elblaga
 • Szkoda tylko, ze o tym co sie dzialo w sobote informuje sie w czwartek
 • Czy „czarny koń” to to samo co „czarna owca”? Dlaczego nazwisko jest ukrywane, skoro taki dobry, wspaniały, szacowny, godny zaufania, po prostu boski! Czego się wstydzi, co ma do ukrycia, co nie powinno wyjść na jaw? A może to błędna polityka klubowa?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  A*****j(2001-04-05)
 • Niech Panowie z Unii cmokną się w pompkę , bowiem sondaże wskazują na to , iż będzie "WYPAD Z BARU" , czyli parlamentu .... ( >5%)
 • To napewno jest LEPER. Taki tajny i taki wszechstronny.Kochani a gdzie jest młodzież w waszych szeregach, tylko oni mogą tchnąć ducha w te stare organy. Powodzenia............................. Aborygen Miejscowy - Wojciech Pawlak
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wojciech Pawlak - AM(2001-04-06)
Reklama