UWAGA!

Nowy komendant wojewódzki policji

 
Elbląg, Nowym komendantem wojewódzkim policji w Olsztynie został insp. Tomasz Klimek
Nowym komendantem wojewódzkim policji w Olsztynie został insp. Tomasz Klimek (fot. KWP Olsztyn)

Minister spraw wewnętrznych i administracji na wniosek komendanta głównego policji powołał insp. Tomasza Klimka dotychczasowego komendanta powiatowego policji w Mrągowie na stanowisko komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie.

Insp. Tomasz Klimek w swoim pierwszym przemówieniu jako komendant wojewódzki policji w Olsztynie odniósł się do obecności Warmii i Mazur w jego życiu prywatnym i zawodowym. Nowo powołany szef warmińsko-mazurskich policjantów podkreślił, że tu urodził się, mieszka, rozpoczął pracę, dlatego zna region i jego policję bardzo dobrze. Podziękował komendantowi głównemu policji za zaufanie. To dla insp. Klimka zaszczyt, ale i odpowiedzialność. Komendant wojewódzki policji w Olsztynie złożył deklarację o rzetelnej współpracy zarówno komendantowi głównemu policji, jak i wojewodzie warmińsko-mazurskiemu. Słowa podziękowania insp. Klimek przekazał swojemu poprzednikowi.
       Z kolei ustępujący ze stanowiska insp. Marek Walczak podkreślił, jak ważne w jego zawodowej karierze było 9 miesięcy spędzone na Warmii i Mazurach. Przypomniał początek swojej pracy w regionie. Podziękował kadrze kierowniczej, policjantom, pracownikom cywilnym i szefom z instytucji i służb za współpracę, bez której uspokojenie atmosfery, rozwiązanie trudnych spraw nie byłoby możliwe. Swojemu następcy insp. Walczak życzył sukcesów i „aby oprócz kunsztu zawodowego pamiętał, że siłą tego regionu są ludzie”.
      
       źródło: warminsko-mazurska.policja.gov.pl
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • A dlaczego nikt z Elbląga to ciekawe pytanie.
 • Ponieważ z Elbląga ma korzenie w MO
 • Z Elbląga to mógłby być jedynie "Zielony" ale jest zastępcą a może był już zastępcą wojewódzkiego w Olsztynie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  emeryth(2016-01-28)
 • Napisz 2+2=4 i zobaczysz, że będą łapki w dół.
 • 500 złotych KREDYTU na każde dziecko - wg Riczi Swetru. Olszewski chciał ich wszystkich ujawnić i raz na zawsze odsunąć. Minęło 23 lata bezprawia i uwłaszczania majątku narodowego, zastygnięcia STAREGO postkomunistycznego układu. Teraz czas na dokończenie zmian na lepsze.
 • Te czystki powinny być także dokonane w urzędach miasta jak i urzędu gminy Elbląg. Wybrać nowych chcących pracować i służyć mieszkańcom. Siedzą stare głównie pryki na swoich krzesełkach i mają nas wszystkich w czterech literach a ponoć są i byli powołani służyć zaznaczę jeszcze raz słowo jakże bardzo istotne "służyć". Dobrze wszyscy wiemy jak jest i trzeba powiedzieć, że się nic nie zmieni dopóki nie dotrze do tych urzędasów słowo służyć mieszkańcom dla ich dobra a w szczególności dla ich spokoju, bezpieczeństwa i zdrowia.
 • Entuzjaści PISu, nie spodziewacie się jaki zamordyzm nas czeka? Wszystkie zera z brzytwą to gorzej niż zwykła małpa z brzytwą! Takie modne chlapanie po wszystkich tylko nie po pisowych! Co to krasnoludki wszystkie grzeszki pochowały? Cwaniak jest zawsze cwaniakiem, nie pomoże mu nawet święcona woda!
 • Ksiądz Proboszcz?
Reklama