UWAGA!

Posłowie nie chcą zmian

"Z korektą reformy administracyjnej stało się tak, jak przewidywali niektórzy politycy. W obecnym parlamencie nie ma woli politycznej, aby zmienić granice województw. Można oczekiwać jedynie kosmetycznych zmian w granicach niektórych powiatów" - donosi "Głos Elbląga".

"Przebywając w Elblągu, na zaproszenie lokalnej Solidarności pomorski poseł AWS Jan Kulas przyznał, że ten parlament miał za zadania ocenić nowy podział administracyjny i to uczynił. Sejm uznał, że reforma funkcjonuje poprawnie. Parlamentarzyści stwierdzili również, iż wobec skali przeprowadzonych zmian liczba wniosków o korektę granic jest niewielka. Z tej oceny parlamentarzyści wywiedli wniosek, iż nie ma przesłanek do dokonywania zasadniczych zmian w podziale terytorialnym. (...) Poseł Jan Kulas na forum Sejmu prezentował elbląskie dążenia do Pomorza. Przyznał jednak, że był w tym gronie odosobniony w upominaniu się o zmianę granic województwa. Stwierdził, iż w ocenie rządu elbląski wniosek o zmianę granic nie jest kompletny, bo nie został poparty uchwałami ościennych gmin oraz samorządu powiatowego".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Pytam się a co robi nasz POSEŁ???????? Panie Dziewałtowski co Pan robił ,kiedy trzeba było działać ??????. Powiem Panu - szykował Pan sobie ciepłą posadkę posła. A Pani ex wojewodzina w tym czasie (Maria Piór) szykowała sobie dyrektorowanie w ZUS-ie w Olsztynie. Panie były Prezydencie i Pani była Wojewodo w województwie pomorskim bylibyście NIKIM, dlatego dobro naszego województwa elbląskiego nie była w Waszym INTERESIE!!!!!!.Czysta prywata!!!!!!!!! Dlaczego nie zostały dodtarczone do odpowiednich komisji patrlamentarnych dodatkowe dokumenty????? Chyba zadaję za dużo pytań , ale poniosły mnie emocje.Nie oczekuję odpowiedzi bo ci co narozrabiali już są ustawieni i terz ich praca polega na utrzymaniu tego co mają.Powodzenia!!!!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ELBLĄŻANKA(2001-04-23)
  • dziewaltoski ... co on robi droga elblazanko najpierw musisz byc jego kolezanka moze wtedy zrobi cos dla ciebie.... odwola prezesa elzamu(nie ta partia) i wsadzi swojego kolege z sld
Reklama