UWAGA!

Prestiż i ofiarność

"Dzisiejsze święto jest dla nas szczególne. O naszej pracy mówi się jako o służbie. Określenie to stosuje się do zawodów o wyjątkowym prestiżu. Jednak na prestiż trzeba zapracować. Służba to trochę więcej niż zwykła praca - powiedział mł. insp. Krzysztof Starańczak, komendant miejski policji w Elblągu otwierając wczorajszą uroczystość związaną z obchodami Święta Policji." O świętowaniu policjantów czytamy w dzisiejszym "Głosie Elbląga".

Święto stało się tradycyjnie okazją do wyróżnienia najbardziej zasłużonych funkcjonariuszy. Komendant wręczył więc Brązowe Krzyże Zasługi (6), Brązowe Odznaki "Zasłużonego Policjanta"(39). Komendant mianował również funkcjonariuszy na wyższe stopnie oficerskie - m.in. podinspektora (2), nadkomisarza (2), komisarza (2) oraz starszego posterunkowego, sierżanta, aspiranta.
     Komendant miejski w uznaniu zasług dla osób wspierających działania elbląskiej policji przyznał "Złote identyfikatory MP".
     Więcej o uroczystościach związanych z obchodami Święta Policji w dzisiejszym "Głosie Elbląga".
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Panowie policjanci, Sznowny Panie Komendancie. Przestańcie już wreszcie świętować, bo nie macie ku temu powodów. Wykrywalność przestępstw jest mała, tylko próbujecie to tuszować. Wasze święto, Nam mieszkańcom już się przejadło, bo słyszymy o Nim od miesiąca. Lepiej będzie, jak zaczniecie skutecznie ścigać i łapać przestępców. Coraz częściej słyszymy o pobiciach - oś. Zawada. Boimy się wychodzić z domów. Skończcie już Panowie policjanci z tą świąteczną euforią.
Reklama