UWAGA!

Rektor zakłada własną uczelnię

”W mieście ma powstać nowa uczelnia Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna. Wniosek o jej utworzenie jest już w Ministerstwie Edukacji Narodowej” - podaje Gazeta Olsztyńska.

”Odwołany w listopadzie rektor EWSH Zdzisław Dubiella zdecydował się na założenie własnej uczelni. Chce przejąć kadrę oraz studentów EWSH i ostatecznie wyzbyć się powiązań z Koszalinem. Twierdzi, że wykładowcy EWSH wyrazili już chęć pracy w nowej szkole. Jeżeli na przejście do niej zdecydują się również studenci EWSH, której założycielem jest uczelnia koszalińska, upadnie".
     ”- W Elblągu powstaną nowe kierunki: administracja publiczna, zarządzanie marketingowe przedsiębiorstwem i resocjalizacja - poinformował Gazetę Zdzisław Dubiella. - Liczymy na to, że będziemy mogli przeprowadzić nabór jeszcze w tym roku".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Chwaliła się raz rzepa przed całym ogrodem, że jest smaczna z miodem, a na to miód się obruszył i jej przyganił: Ja jestem smaczny i bez pani. Walka o dobro studenta czy o stołki w senacie? Co ze studentami w Koszalinie jak uczelnia tamta padnie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wieczny student(2001-03-02)
Reklama