UWAGA!

Akcja "Długa przerwa"

 Elbląg, Akcja "Długa przerwa"

Elbląscy policjanci biorą udział w działaniach pod szkołami o nazwie „długa przerwa”. Akcja polega na patrolowaniu elbląskich szkół. Wszystko po to, by zapobiegać demoralizacji i przestępczości.  Funkcjonariusze będą także sprawdzali, czy młodzież stosuje przepisy sanitarne.  

W okolicach szkół pojawiły się policyjne służby obchodowe i patrolowe. Wszytko po to, by zapobiegać demoralizacji i przestępczości oraz żeby młodzież przestrzegała wytycznych  sanitarnych. „Długa przerwa” to działania, w których mundurowi odwiedzają także punkty gastronomiczne i sklepy w celu wyeliminowania sprzedaży nieletnim alkoholu. Zdarzają się także mniej przyjemne sytuacje – legitymowania. Mają na celu kontrole wagarowiczów i uciekinierów z placówek opiekuńczych.
        

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • I dobrze. Niech chociaż policja zainteresuje się co młodzież robi, bo rodzice często nie mają ZIELONEGO pojęcia. Raz, że gówniarze są sprytni i udają niewiniątka a dwa, rodzice uważają, że ich dzieciak jest idealny.
 • Polecam zajrzeć czasem w okolice skate parku. Stada chłystków z piwem, papierosami - a i trawa się zdarza
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Hulaj ręka(2020-09-07)
 • Wytyczne sanitarne? Jakie wytyczne sanitarne?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Zdrowomyślący(2020-09-07)
 • To nie te czasy gdzie sklepikarz połasił się na kilkanaście złotych sprzedając małolatom piwo czy papierosy. Akcja na pokaz jak wiele działań.
 • czasy ZOMO wracają.
 • Kiedy patrole pojawią się w Wikrowie i Wiktorowie celem eliminacji poj*bów z ciężkimi nogami???
 • W Polsce trzeba uczyć szacunku do przepisów i normalnego zachowania się, a nie jak jest teraz dzicz i samowola. Czasami policjanci powinni oczywiście zgodnie z przepisami "przycisnąć"gówniarzy, żeby coś do nich dotarło.
 • Trudno jest zrozumieć, że tyle mówi się o dwóch miejscowościach wymienionych wyżej a tam w dalszym ciągu ci sami kierowcy naruszają przepisy odnośnie prędkości na odcinkach z jej ograniczeniem. Czyżby to do policja nie docierało? Może czas zacząć działać i pohamować nieco tych mistrzów kierownicy?
 • Nie dziw się że do nich nic nie dociera jak widać i nie dotrze. Na próżno twoje biadolenie w necie. Tam statystyk nie wyrobią.
 • do nich w ogóle nie wiele dociera jeżeli chodzi o skargi obywateli, za to w umarzaniu spraw są błyskawiczni.
 • Tam statystyk nie wyrobią. Hmmm. , . .. wiesz gówno mnie to obchodzi !!!! Są zgłoszenia, są wpisy w necie i problem trzeba rozwiązać !!!! Za to biorą kasę !!! Weź tylko ilość zgłoszeń, wpisów w necie - to jest statystyka i to olbrzymia. Skończ z pisaniem o statystykach, bo ludzi one nie obchodzą w przeciwieństwie do pozytywnych efektów działań.
 • @ do nich w ogóle nie wiele dociera jeżeli chodzi o skargi obywateli, za to w umarzaniu spraw są błyskawiczni. @ To warto powtórzyć !!! Bardzo trafne !!! Piszesz nie wiele dociera? Ja ujmę to krócej - nic nie dociera !
Reklama