UWAGA!

Mieszkanie z nielegalnymi automatami i amfetaminą

 Elbląg, Mieszkanie z nielegalnymi automatami i amfetaminą

W prywatnym mieszkaniu w Elblągu znajdował się... punkt z nielegalnymi automatami do gry. Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli cztery takie urządzenia, znaleźli też ponad 140 gramów amfetaminy.

W ciągu niespełna dwóch tygodni warmińsko-mazurscy funkcjonariusze KAS ujawnili kolejne nielegalne automaty do gier w Elblągu. Tym razem punkt usytuowany był w prywatnym mieszkaniu. Znajdował się na drugim piętrze bloku mieszkalnego.

Przeprowadzenie czynności przez funkcjonariuszy było utrudnione, ponieważ wejście do klatki schodowej objęto monitoringiem, a drzwi do mieszkania były antywłamaniowe. Mimo utrudnień, funkcjonariusze skutecznie weszli do lokalu. Na miejscu ujawnili cztery nielegalne automaty do gier. W punkcie zastali uczestników procederu oraz głównego lokatora.  Ponadto w wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu 141 gramów amfetaminy.

Funkcjonariusze ustalili, że organizatorem hazardu w mieszkaniu  jest ta sama grupa, która urządzała gry na automatach w punkcie kontrolowanym około dwóch tygodni temu.

Zajęte narkotyki oraz głównego lokatora przekazano Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Automaty trafiły do depozytu, a sprawę prowadzi komórka dochodzeniowo-śledcza w Elblągu.

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama