UWAGA!

Nocne odgłosy piłowania i narkotyki w mieszkaniu

 Elbląg, Nocne odgłosy piłowania i narkotyki w mieszkaniu
(fot. KMP Elbląg)

Chwilę po północy dobywające się z mieszkania odgłosy piłowania i głośne zachowanie mężczyzn skupiły na sobie uwagę policjantów. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu.

Gdy policjanci stanęli pod drzwiami mieszkania, z jego wnętrza dało się słyszeć hałas piłowania drewnianych elementów oraz głośne rozmowy. Te ostatnie dotyczyły… zażywania narkotyków. Gdy policjanci zapukali do drzwi mieszkania, na chwilę ukazał się w nich mężczyzna, po czym gdy spostrzegł, kto stoi na klatce, próbował je zamknąć. To mu się jednak nie udało.

W mieszkaniu policjanci zauważyli dwóch innych mężczyzn, z których jeden próbował wyrzucić przez okno dwa foliowe zawiniątka z nieznaną substancją. W kuchni na szafce leżała inna foliowa torebka z zawartością bryłek. Po sprawdzeniu testerem okazały się być amfetaminą. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn 29-latka, 27-latka i 30-latka. Wszyscy twierdzili, że amfetaminę widzą pierwszy raz i nie wiedzą, skąd wzięła się w mieszkaniu. Policjanci zabezpieczyli także wagę elektroniczną i znalezione przy narkotykach pieniądze. Cała trójka resztę nocy spędziła w policyjnym areszcie.

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 29-latek. Mężczyzna przyznał się do tego, że amfetamina i marihuana zabezpieczona przez policjantów należą do niego. Za posiadanie środków odurzających może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Odgłosy piłowania również były słyszalne wczoraj na Władysława IV. .. .koledzy?. .. Hashtagi: #Lokator
 • "Wszyscy twierdzili, że amfetaminę widzą pierwszy raz i nie wiedzą, skąd wzięła się w mieszkaniu. "buhahah… JELOPY
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  bluselka(2020-05-27)
 • "skupiły na sobie uwagę policjantów. "- A ja zawsze myślałam, że oni o tej porze śpią??? Chyba musiało być jakieś zgłoszenie, bo raczej nie wierzę, żeby o tej porze policjanci się sami czymś zainteresowali.
 • "Konfidenci strzelili z ucha"nowy nagłówek
 • Ostry cień mgły
 • niby faceci po 30 lat jajka obrośnięte a takie tępe ćpuny,
 • eeee generalnie no niby sukces ale : piłowanie drewnianych elementów w domu po 22 to zakłócanie ciszy nocnej czyli mandat a rozmawiać sobie można na każdy temat bo ponoć to wolny kraj ? i czy to była podstawa wejścia do mieszkania bez nakazu ? można zamknąć drzwi policji przed nosem jeśli nie mają nakazu, nie trzeba ich wpuszczać, można im zatarasować wejście sobą, chyba że wymyślą bajkę że widzieli znanego im przestępce który wbiegał do tej klatki i mają podejrzenie że w tym mieszkaniu się ukrywa, prawo jest jednak prawo nawet w polsce w USA każdy prokurator podważył by taką akcję, nie można zatrzymac kogoś prewencyjnie bo coś tam szmery bajery, nawet jak jedziesz pijany autem ale jedziesz normalnie to nie ma podstaw do kontroli, stąd u nich na kontroli te dziwne komendy dla kierowcy żeby zrobił przysiad, rece podniósł itd żeby była podstawa ale u nas jednak liczy się wynik, nie jestem za braniem prochów bo nie o prochy to chodzi, tylko o to że w taki dziwny sposób można zatrzymać każdego i pod każdym pretekstem a paragraf się znajdzie
 • @007 - głośne rozmowy (obojętnie o czym)po 22,to też zakłócanie spokoju.
 • Ćpasz nie piłuj. Piłujesz nie ćpaj
 • @007 - "można zamknąć drzwi policji przed nosem jeśli nie mają nakazu, nie trzeba ich wpuszczać, można im zatarasować wejście sobą, "- Widać, że mało jeszcze wiesz !!! Zatarasujesz wejście sobą to oskarżą Ciebie przykładowo o naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Nie mając świadków ani żadnych innych dowodów będziesz załatwiony, a wiesz mi stosują to nagminnie, bo takie dali im prawa !!!!! Będąc nawet w swoim prywatnym domku czy też mieszkaniu nie możesz w obecnym czasie czuć się bezpiecznym, bo czubków w policji naprawdę nie brakuje.
 • Bardziej krzyk ciszy.
 • @007 - Jest zbrodnia, jest sprawca a ty chcesz się w policjanta(amerykańskiego)bawić?
Reklama