UWAGA!

Policjanci dzielnicowi odnaleźli 37-latka 

 Elbląg, Policjanci dzielnicowi odnaleźli 37-latka 
Fot. KMP w Elblągu

Policjanci dzielnicowi zostali powiadomieni o poszukiwaniach zaginionego 37-letniego mężczyzny., który wyszedł z domu przy ul. Ostródzkiej i poszedł w nieznanym kierunku. Mężczyzna ubrany był tylko w piżamę, zachodziło więc ryzyko, że może dojść do wychłodzenia.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (9 stycznia) około godz. 12. Patrol policjantów dzielnicowych sprawdzał okoliczne tereny zielone w poszukiwaniu zaginionego. Jako że od zaginięcia minęło około godziny, postanowili sprawdzić też teren Bażantarni, do której mężczyzna mógł dojść piechotą. Gdy tam dojechali, spacerująca kobieta wskazała im kierunek, w którym poszedł mężczyzna. Jak przyznała jego wygląd wskazywał na to, że potrzebuje pomocy. Chwilę później policjanci odnaleźli 37-latka, a następnie przekazali go rodzinie. Poszukiwania zakończyły się szczęśliwie po około godzinie.

Pamiętajmy! W przypadku zaginięcia osoby nie zwlekajmy ze zgłoszeniem na policję. W takich przypadkach liczy się czas. Podjęcie działań zwiększa szanse na szybkie odnalezienie osoby.

nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama