UWAGA!

Policyjne podsumowanie weekendu 

 Elbląg, Policyjne podsumowanie weekendu 
fot. KMP w Elblągu

W miniony weekend policjanci interweniowali 153 razy. Patrole ruchu drogowego sprawdziły trzeźwość blisko 128 kierujących. Zatrzymano 4 nietrzeźwych kierowców. Miało miejsce 15 kolizji drogowych.

Policjanci z Elbląga wylegitymowali łącznie 610 osób. Przeprowadzili 153 interwencje, skontrolowali 188 pojazdów. Zatrzymali 2 osoby poszukiwane, a 3 osoby zatrzymali do wytrzeźwienia. Policjanci z ruchu drogowego ujawnili 128 przekroczeń prędkości, w tym 7 razy tzw. 50+. Nałożyli 106 mandatów karnych, skierowali 4 wnioski do sądu i zastosowali 53 pouczenia. Zatrzymano 4 nietrzeźwych kierowców. Rekordzista to mieszkaniec Gdańska. Mężczyzna kierował pomimo braku prawa jazdy i miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci odnotowali 15 kolizji. Nie było żadnego wypadku.
      

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ociepliło się. No, a motorki nocą nadal bezkarne. Teraz nie dość, że jeżdżą stanowczo za szybko, stwarzają poważne zagrożenie na ulicach. Ostatnio upodobali sobie nocne głośne jazdy po osiedlach, budząc ludzi. Czy do jasnej ch.... , nie ma na tych niedowartościowanych ludzi sposobu? Zrobią raz w roku, jakiś niby MIKOŁAJKOWY RAJD I WSZYSTKO IM MOŻNA?
  • Podajcie ile komendanci i naczelnicy przyjęli uchodźców z Ukrainy, skoro zwykły dzielnicowy potrafi to oni tym bardziej!
  • Przecież nie chcą z wami mieszkać, uciekli do Pasłęka jak wynika z dzisiejszego atykułu
  • Pusto w baniach, tylko pijani i naćpani za kółkiem a do rządu wybierają samych rabinów w zamian za odstępne.
  • Ciekawe ile wśród tych sukcesów stanowią zatrzymani i wyeliminowani z ruchu drogowego osobnicy z OSTRYM UKŁADEM WYDECHOWY którzy od miesięcy ganiają po mieście za dnia i w nocy. TO PLAGA. A swoją drogą jak przechodzą badania techniczne.
Reklama