UWAGA!

Trzy nowe radiowozy dla policjantów w Elblągu

 Elbląg, Trzy nowe radiowozy dla policjantów w Elblągu
Fot. KMP w Elblągu

Trzy nowe radiowozy trafiły do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Dwa z nich są oznakowane i wyposażone w niezbędny, policyjny sprzęt. Auta zostały zakupione w połowie z funduszu Programu Modernizacji Policji a w połowie ze środków przekazanych przez samorządy.

Starosta elbląski Maciej Romanowski symbolicznie przekazał dziś (31 grudnia) kluczyki do nowych radiowozów. Pojazdy zostały zakupione ze środków Programu Modernizacji Policji oraz tych przekazanych przez samorządy. Łącznie to 118,5 tysięcy złotych, a składały się na tę kwotę: powiat elbląski oraz gminy: Pasłęk, Godkowo, Tolkmicko, Gronowo Elbląskie, Elbląg, Milejewo, Rychliki i Markusy.  

- Zdaję sobie sprawę, że to tylko narzędzia a i tak najważniejszy jest człowiek, policjant, który będzie tego radiowozu używał – mówił podczas przekazania Maciej Romanowski Starosta Elbląski.  

Wcześniej przed Komisariatem Policji w Pasłęku, w imieniu fundatorów, burmistrza Pasłęka dr. Wiesława Śniecikowskiego i sekretarz Gminy Godkowo Izabeli Charmuszko przekazano policjantom kluczyki do jednego z nowych radiowozów.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama