UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

27. akcja "Sprzątanie świata"

 
Elbląg, Graf. nadesłana
Graf. nadesłana

W związku z organizowaną 27. akcją „Sprzątanie świata – Polska”, której finał przypada w dniach 18 – 20 września, serdecznie zapraszamy uczniów elbląskich szkół, przedszkoli i placówek szkolno-wychowawczych do udziału w tym przedsięwzięciu. Z uwagi na pandemię zmuszeni jesteśmy do zmiany formy tegorocznej akcji. Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.

Tegoroczne hasło akcji brzmi: PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ.

W ramach konkursu, zgodnie z ww. hasłem, należy nagrać maksymalnie 1,5 minutowy filmik. Forma dowolna, jednak wykonanie musi być indywidualne. Dopuszcza się pomoc rodziny, rodzeństwa, nie ma to być jednak wykonanie grupowe.

Konkurs przeprowadzony będzie w 4 kategoriach wiekowych:

- przedszkola

- klasy podstawowe I-IV

- klasy podstawowe V-VIII

- liceum/technikum

 

Nagrany film na nośniku CD, CDRW lub DVD należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w zamkniętej kopercie
       z dopiskiem „KONKURS Departament Ochrony Środowiska” i wrzucić do urny w holu budynku przy ul. Łączności 1 w Elblągu.

Termin dostarczenia prac - do dnia 28 września.

Do filmiku należy dołączyć następujące informacje: imię i nazwisko, klasa, nazwa placówki, do której uczęszcza osoba biorąca udział
       w konkursie. Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie internetowej Urzędu Miejskiego oraz przesłane do placówek oświatowych.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama