UWAGA!

6 stycznia poznamy laureatów Nagrody Prezydenta Elbląga

 Elbląg, 6 stycznia poznamy laureatów Nagrody Prezydenta Elbląga
fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Tradycyjnie już 6 stycznia w wieczór Trzech Króli poznamy laureatów Nagrody Prezydenta Elbląga za rok 2020. W tym roku uroczystość wręczenia nagród oraz Koncert Noworoczny nie mogą odbyć się z udziałem publiczności. Publiczność zapraszamy więc przed ekrany telewizorów i monitory.

W  środę (6 stycznia) dowiemy się, kto otrzymał Nagrody Prezydenta Miasta za rok 2020 za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta. Galę uświetni występ Alicji Węgorzewskiej, której będzie towarzyszyło Tango Attack i Elbląska Orkiestra Kameralna.

Transmisja gali wręczenia nagród oraz koncertu odbędzie się 6 i 10 stycznia o godz. 16 na antenie telewizji Truso TV, a także w mediach społecznościowych Miasta Elblag, telewizji TrusoTV i Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

Po raz pierwszy Nagrody Prezydenta Elbląga przyznane zostały w 1991 roku. Do tej pory wyróżnienie to otrzymało 224 laureatów indywidualnych i zbiorowych. Do tego zacnego grona dołączy kolejnych ośmiu nagrodzonych, którzy otrzymają wyróżnienia w dziedzinach: kultura i sztuka, przedsiębiorczość i innowacja, działalność oświatowa i naukowa, sport i turystyka, ochrona zdrowia, działalność społeczna, oraz w kategorii inne. Prezydent przyznał również nagrodę honorową.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • A może elblaskiego Nobla hhahahaaahaahahahagagaag Hashtagi: #Cyt
 • Na to pieniądze są i na 2 wiceprezydentów ale na inne zawsze brakuje Polska i jak Elbląg pieniądze są przejadane na bankietach i rozdawane bez kontroli jak premie itd Jak można płacić prezesom spółek Elblągu gdzie firmy przynoszą straty??? Od zysku premie a nie firma Epec przynosi straty a orzesi biorą premie i potężne wypłaty Nie wspominając że na bankietach nie ma wody za 1.A za 6 zł tak bogato się wydaje innych pieniądze p. Prezydencie. WSTYD
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  6
  Olek12@(2021-01-05)
 • Nagroda prezydenta z portfela bezrobotnego i emeryta.
 • Nagroda honorowa ZKM i wicek J
 • A może by tak pan prezydent odłożył to "wydarzenie"na po epidemii koronawirusa? Nic na siłę panie prezydencie. .. bo to nie czas, chyba nie czas?
 • Stfu panie wróbel
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  4
  QbeeQ(2021-01-05)
 • Moim marzeniem jest by nagrodę otrzymał dyrektor z zawodu dyrektor za najlepiej zorganizowane imprezy na "zakręcie".
 • Pandemia w Elblagu sie skończyła czy wręczenie nagród będzie zdalne?
 • te nagrody to żenada. .. .najpierw trzeba napisać sobie laurke. .. a potem szanowna komisjs wybiera. .. .poprostu porażka. . . w dobie koronwirusa takie imprezki. .. e to tylko wrobel. .może wymyslic . .. .. cyrk
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24
  7
  Gugetka(2021-01-05)
 • ostróda ma targi ostróda ma stadion ostróda ma amfiteatr a my co mamy P R E Z Y D E N T A !!!!!
 • pandemia sylwestra nie było spotkań elblążan nie było, bo pandemia, a tu stłoczeni ludzie w sali, co jedni mogą a reszta nie może nic organizować. Obłudnicy jedne. Jak tak można prawo powinno być dla wszystkich takie samo. Zabraniamy spotkań, po pandemii tak, ale na razie prosimy odłożyć to w czasie natychmiast!!!!!
 • panie prezydencie wróbel prosimy nie organizować imprez jest zakaz. prawo powinno obowiązywać każdego. Bez wyjątku. My nie mogliśmy się bawić jak ostróda w amfiteatrze pełnowymiarowym to pan niech nie robi rautów. Proszę sobie odpuścić na czas pandemii.
Reklama