UWAGA!

Aktualne oferty pracy

 Elbląg, Aktualne oferty pracy
Fot. Anna Dembińska (arch. portElu)

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty pracy w branży:

 • budowlanej: murarz-tynkarz.
 • stolarskiej: monter mebli, operator okleiniarki, pomocnik tapicera, pomocnik montażysty mebli tapicerowanych, tapicer.
 • operatorzy maszyn, kierowcy: kierowca-kurier, kierowca-magazynier, kierowca pojazdu wolnobieżnego typu melex, magazynier, piaskarz, operator piły taśmowej, operator plazmy (CNC), operator wózka widłowego.
 • mechanicznej i technicznej: automatyk, elektryk elektromonter, elektryk w dziale utrzymania ruchu, hydraulik-pomocnik hydraulika, mechanik samochodowy, maszynista chłodniczy instalacji amoniakalnej, mechanik utrzymania ruchu, monter, monter instalacji sanitarnych, monter konstrukcji spawanych, monter rurociągów, monter urządzeń energetycznych, pomocnik mechanika, rzemieślnik-elektryk, szlifierz metalu, lider jakości.
 • usługowej: fryzjer damsko-męski, kucharz, kucharz/ pizzerman, młodszy specjalista ds. sprzedaży internetowej, opiekun osób starszych, pracownik recepcji w salonie samochodowym, przedstawiciel handlowy, sprzedawca, pracownik obsługi rajdu, pracownik produkcji.
 • specjaliści: fizjoterapeuta, psycholog-konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej, referent/asystent ds. edukacji muzealnej.
 • inne: krojcza/czy, malarz konstrukcji stalowych, pracownik gospodarczy, pracownik fizyczny, pracownik gospodarczy-operator maszyny czyszcząco-zbierającej, szwaczka.

 

Oferty pracy dla osób z niepełnosprawnościami:

Kasjer-sprzedawca, pracownik ds. kadr i płac oraz rozliczeń projektowych, pracownik ochrony, pracownik sprzątający.

 

Oferty pracy dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Fryzjer, fizjoterapeuta, terapeuta, menadżer-pomocnik optometrysty, instruktor pedikiurzysta, kosmetyczka, doradca klienta, specjalista ds. ubezpieczeń, kucharz/ barista, pomoc kuchenna, ogrodnik, stolarz, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, monter, monter systemów rurociągowych, pracownik fizyczny, hydraulik-monter, konserwator-kierowca, kierowca.

 

Oferty pracy dla osób z niepełnosprawnościami zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Operator maszyn pralniczych.

 

Staż z FP:

Pracownik administracyjno-biurowy, sekretarka, asystent ds. płac, sprzedawca, referent.

 

Staż z PO WER:

Pracownik obsługi hali, pracownik biurowy, pracownik administracyjno-biurowy, pracownik sklepu internetowego-kasjer, pracownik obsługi hali, technik administracji, pracownik przygotowujący posiłki typu fast food.

 

Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie), dostępne na stronie internetowej urzędu pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Żeby Ci wiecznie ogłaszający się pracodawcy chcieli godziwie płacić i szanowali pracowników, przypomnę że miesiąc pracy wynosi 160 godzin, a nie wymuszanie nadgodzin, I dlaczego wszystkie podatki odprowadzają z najniższej krajowej, a pracownicy się zgadzają bo dostaną trochę pod stołem, ale jak przychodzi do chorobowego czy urlopu to jest tragedia, o przyszłych emeryturach nawet nie wspomnę
 • Dlaczego pup bardzo interesuje się bezrobotnymi którzy otrzymują zasiłek, a tych którzy już nie otrzymują nic, zero zainteresowania, czyżby to taka wasza zasada żeby nie płacić, ja zaoferujecie pseudo pracę nie chcianą przez nikogo, zajmijcie się lepiej razem z pip nieuczciwymi pracodawcami co kręcą od lat
 • Przecież oni już mają pracę więc o co kaman
 • Czyli oprocz dwoch miejsc pracy nic dla ludzi po studiach. To powód, ze jedni tu nie wracają, a inni wyjeżdzają. Chyba, że mamusia lub babcia ma wysoką emeryturę i daje na piwo.
 • święte słowa, sama prawda
 • Od kiedy PiS doszedł do władzy to wiem że żyje i wreszcie mam czas oglądać cały dzień tv i pić wódeczkę buhahahaha. Powiem wam tak Ludziska !!!! ROBOTA TO GŁUPOTA PICIE TO JEST ŻYCIE !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Szczęśliwy bezrobotny(2022-05-05)
 • po co tam tyle urzędasów nic tylko kawki piją i ciasteczka, pytam co robi na stołku dyrektorskim Radejowa? za co bierze tyle lat pensję?
Reklama