UWAGA!

Co z tymi spółdzielniami?

Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej zaprasza osoby bezrobotne na spotkanie informacyjne dotyczące zakładania spółdzielni socjalnych, które odbędzie się 21 września o godz. 10 w siedzibie Ośrodka, przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 w Elblągu.

Spółdzielnia socjalna to „firma” zrzeszającej przynajmniej 5 osób, które wykorzystują własne umiejętności i wiedzę do zarabiania. To doskonały pomysł dla tych, którzy chcą stworzyć trwałe, bezpieczne miejsca pracy i potrzebują pieniędzy na rozpoczęcie działalności. O tym jak założyć spółdzielnię socjalną, gdzie zdobyć środki na rozpoczęcie działalności i wielu innych aspektach opowiedzą nasz specjalista ds. informacji i promocji oraz doradca.
       Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w spotkaniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij go najpóźniej do 17 września na adres: j.kenska@eswip.pl. Formularz dostępny jest na stronie www.owies.org.pl oraz w siedzibie Ośrodka. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Szczegółowych informacji udziela Joanna Keńska: tel. 55 236 27 16 (pn – pt. w godz. 9 -13).
      
Joanna Keńska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama