UWAGA!

Czytelnik: Nasz codzienny dylemat, to jak przerzucić dziecko przez płot

 Elbląg, Czytelnik: Nasz codzienny dylemat, to jak przerzucić dziecko przez płot
fot. Czytelnik

W naszej redakcji interweniowali mieszkańcy ulicy Marii Skłodowskiej - Curie, gdzie aktualnie trwa remont. - Panowie wykonujący pracę nie pomyśleli o zabezpieczeniu dojść do klatek - piszą w przesłanym do nas liście. Jak zapewnia Joanna Urbaniak, rzeczniczka prasowa prezydenta Elbląga, sprawą zajął się już Departament Zarządu Dróg. Zobacz zdjęcia.

- Doczekaliśmy się remontu ulicy oraz chodnika, z czego bardzo się cieszymy. Niestety, nasz negatywny odbiór tych prac wiąże się ściśle z utrudnianiem życia mieszkańcom. Panowie wykonujący pracę nie pomyśleli o zabezpieczeniu dojść do klatek - piszą w liście do naszej redakcji mieszkańcy ulicy Marii Skłodowskiej - Curie.

Jak twierdzą mieszkańcy, aby wydostać się z posesji muszą skakać przez płot. - W mojej klatce mieszka piątka dzieci. Codzienny dylemat rodziców polega na tym, jak przerzucić dziecko przez płot. To nie żart! Prosimy robotników o cokolwiek po czym można przejść. Niestety nadal skaczemy przez płot. Panowie biją nam brawo za spryt.  Nawet jak wykonują inne prace to koparka blokuje dojście do bramki. Cieszymy się z remontu drogi. Bardzo! Prosimy jednak czasami pomyśleć o nas - czytamy w liście. 

Sytuacją mieszkańców ulicy Skłodowskiej zajął się Departament Zarządu Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu. - Jego pracownicy interweniowali w tej sprawie. Firmie, która realizuje remont ulicy nakazano wykonanie zabezpieczenia wejścia do klatek budynków. Sytuację odnotowano również w dzienniku budowy. W piątek (4.09) urzędnicy skontrolują, czy firma zastosowała się do zaleceń - mówi Joanna Urbaniak, rzeczniczka prasowa prezydenta Elbląga. 

Przypomnijmy, że remont ulicy Marii Skłodowskiej - Curie rozpoczął się 31 sierpnia br. W pierwszej kolejności realizowane są roboty rozbiórkowe. Więcej o remoncie w artykule.

daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama