UWAGA!

Dzień Drzwi Otwartych w Ekonomiku

19 kwietnia, w godz. 12.30 – 14, Zespół Szkół Ekonomicznych w Elblągu organizuje Drzwi Otwarte. Gimnazjaliści będą mieli okazję zwiedzić szkołę i porozmawiać z uczniami oraz nauczycielami.

Dla odwiedzających szkoła przygotowała prezentacje oferty szkoły, występy artystyczne uczniów oraz spotkanie z dyrektorem szkoły w szkolnej auli.
       ZSE oferuje przyszłym uczniom trzy klasy w zawodzie technik ekonomista z innowacjami pedagogicznymi:
       - menadżer zarządzania i ekonomii
       Innowacja uwzględnia potrzeby współczesnych menedżerów takie jak: wiedza o przedsiębiorstwach, rynkach, umiejętność pracy w zespole i kierowania nim, wykorzystanie najnowszych technologii informacyjnych. Absolwent może, sprawować funkcje menedżerskie wiążące się z umiejętnością właściwego kierowania ludźmi, zna wszystkie istotne zagadnienia niezbędne do rozwiązywania problemów menedżerskich w przedsiębiorstwie.
       - specjalista ds. rachunkowości
       Głównym zadaniem specjalistów jest zarządzanie finansami firmy, nadzór, planowanie i kontrola działalności zgodnie z istniejącym systemem prawnym oraz zachowanie tajemnicy przedsiębiorstwa. W czasach kiedy zmniejszanie kosztów i poszukiwanie oszczędności stanowi o przetrwaniu firmy, ceni się wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniami znajomością standardów polskich i europejskich.
       - makler giełdowy
       Absolwent w cyklu kształcenia nabędzie umiejętności z zakresu działalności maklerskiej oraz pozna możliwości, jakie daje rynek kapitałowy. Młody „makler” będzie miał możliwość prowadzenia inwestycji na własny rachunek oraz zarządzania portfelem instrumentów finansowych notowanych na GPW. W trakcie kształcenia będzie również wykorzystywał program giełdowy z rzeczywistym dostępem do notowań Giełdy Papierów Wartościowych.
      
       oraz po jednej klasie w zawodzie:
       technik organizacji reklamy,
       technik logistyk,
       technik spedytor.
      
       Drogi Gimnazjalisto, przed Tobą trudny wybór. Rozpoczynasz nowy etap swego życia, który będzie miał duży wpływ na Twoją przyszłą karierę i całe dalsze życie. Wybór szkoły, która pomoże Ci określić Twoje pragnienia, rozwinąć zainteresowania i przygotować do dalszego życia to poważna decyzja. Miej pewność, że jest ona trafna. Technikum Ekonomiczne to świetna inwestycja w przyszłość.
       Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte wszystkich gimnazjalistów!
      
Dyrekcja ZSE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama