UWAGA!

Dzień Zatorza

Partnerstwo na Rzecz Rozwoju Zatorza zapraszają na festyn rodzinny „Dzień Zatorza”. Wspólna zabawa odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca, w godz.11-15, przy ul. Malborskiej 84.

Elbląskie Zatorze jest jedną z najbardziej zaniedbanych dzielnic naszego miasta. By zmienić tę sytuację potrzebne są nie tylko inwestycje, ale przede wszystkim aktywni mieszkańcy. Instytucje, organizacje i przedsiębiorcy z terenu Zatorza podjęli to wyzwanie i od kilku miesięcy wspólnie działają. Czas na kolejne wydarzenie – tym razem festyn rodzinny „Dzień Zatorza”.
       W programie m.in. gry i zabawy dla dzieci i rodziców przy muzyce „na żywo”, rowerowy tor przeszkód i symulator zderzeń, pokazy sztuk walki, pokaz tańca grupy North Power Team Elbląg, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moje Zatorze” i wiele innych atrakcji.
       – Festyn przygotowany jest z myślą o wspólnej zabawie mieszkańców Zatorza, stąd też pomysł na to, by odbył się „między wieżowcami”, w centralnym punkcie dzielnicy – opowiada Małgorzata Woźna, animatorka z Zatorza. – Niemożliwe byłoby przygotowanie festynu bez wsparcia i ciężkiej pracy organizacji, instytucji i firm z „naszego terenu”, które tworzą Partnerstwo na Rzecz Rozwoju Zatorza. Są to: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Elbląskie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. Św. Łazarza „Lazarus”, Parafia Trójcy Świętej, Gimnazjum nr 7, Komenda Miejska Policji, Stowarzyszenie „Elbląskie Zatorze”, Fight Club Elbląg.pl, Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.
       Głównym sponsorem jest firma LUPUS sp.j., pomogli także: CSE „Światowid”, Cleaner, ZBK – Punkt Obsługi Najemców II, Zarząd Nieruchomości z ul. Malborskiej oraz SP 14 i Przedszkole z Zatorza.
       Jak zapewniają organizatorzy, dobra pogoda na ten dzień jest zapewniona, więc warto zabrać swoje rodziny i wspólnie skorzystać z przygotowanych atrakcji. Dobra zabawa – gwarantowana!
      
oprac. kos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama