UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląscy stypendyści Agrafki

Elbląg, Elbląscy stypendyści Agrafki

W miniony poniedziałek (14 czerwca) Komisja Stypendialna Programu Stypendialnego Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej uhonorowała stypendiami 47 osób oraz przyznała wyróżnienia 34 osobom. Wśród uznanych młodych talentów z całego kraju znaleźli się także elblążanie.

Stypendia Na Pierwszą Nutę, czyli bezpłatny udział w dwunastodniowych warsztatach muzycznych w Konstancinie-Jeziornie k. Warszawy otrzymała Zofia Góral (fortepian). Stypendia Na Dwie Nuty – bezpłatny udział w dwunastodniowych warsztatach muzycznych oraz stypendium w wysokości 200 zł miesięcznie w najbliższym roku szkolnym otrzymali: Paweł Dębski (skrzypce) oraz Jacek Sienica (wiolonczela). Stypendia Na Drugą Nutę, czyli stypendium w wysokości 200 zł miesięcznie otrzymali: Iwona Sarwińska (flet) oraz Daniel Egielman (gitara).
      
       W tym roku poziom umiejętności muzycznych kandydatów Otwartej Filharmonii był bardzo wysoki, w związku z czym Komisja postanowiła przyznać wyróżnienia, w tym również dla elblążan: Michała Światkowskiego (skrzypce), Zuzanny Wężyk (gitara), Barbary Zięby (skrzypce) oraz Sary Zięby (skrzypce).
      
       Program Stypendialny Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej działa od 9 lat. Każdorazowo, najlepsze talenty muzyczne otrzymują wsparcie finansowe, możliwość współpracy ze sławnymi i cenionymi muzykami, możliwość uczestniczenia w trasach koncertowych oraz innych wydarzeniach i zajęciach niedostępnych w szkolnictwie muzycznym. Program realizuje Fundacja J&S Pro Bono Poloniae we współpracy z lokalnymi organizacjami, w tym – z Fundacją Elbląg.
      
Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama