UWAGA!

Jak się bawić to się bawić

 
Elbląg, Jak się bawić to się bawić, na całego - publikę rozgrzały gorące, brazylijskie rytmy
Jak się bawić to się bawić, na całego - publikę rozgrzały gorące, brazylijskie rytmy (fot. AD)

Wprawdzie nie było śniegu, nie było też specjalnie zimno, ale zabawa iście szampańska, bo…sylwestrowa. Jak się okazuje przełom wakacji to również doskonały moment do świętowania. Pierwszy elbląski Sylwester w środku lata już za nami. Zobacz więcej zdjęć.

Sylwester w środku lata?
       – A dlaczego nie? – pytała z uśmiechem Sylwia Warzechowska, szefowa redakcji Dziennika Elbląskiego, współorganizatora imprezy. – Kończymy pierwszy miesiąc wakacji i witamy sierpień. To doskonała okazja do tego, żeby przygotować pierwszego elbląskiego Sylwestra w środku lata. Jeżeli frekwencja dopisze to powtórzymy to w przyszłym roku. Pomysł powstał przy okazji Letniej Redakcji [cykliczna impreza organizowana przez Dziennik Elbląski oraz Telewizję Elbląską –red.] jako coś, czego w Elblągu jeszcze nie było Przy okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim elbląskim mediom i sponsorom, dzięki którym ta impreza się odbyła.
       Tawerna Tortuga dość szybko zapełniła się i tymi młodszymi, i tymi nieco starszymi. Całą zabawę rozpoczął festyn rodzinny. To właśnie podczas niego dzieciom malowano buzie, było dużo konkursów i atrakcyjnych nagród, a kto tylko chciał mógł złożyć życzenia przed kamerą Telewizji Elbląskiej – jak Sylwester to Sylwester. Natomiast później przyszedł czas na zabawę dla tych nieco starszych, były pokazy gorącej salsy i lampka szampana, a także fireshow. I chociaż był to środek tygodnia to frekwencja była ogromna.
       – Zabawa przednia i właśnie dziś widać, że elblążanom brakuje takich imprez plenerowych – mówiła pani Agata.
       – Pomysł super, takie imprezy powinny odbywać się częściej, może niekoniecznie w środku tygodnia, bo niestety, ale następnego dnia trzeba iść do pracy – dodała z uśmiechem Weronika.
       Organizatorami wczorajszego (31 lipca) Sylwestra byli: Dziennik Elbląski, Telewizja Elbląska, Fundacja Dlaczego Pomagam i Tawerna Tortuga.
       Do zabawy włączyła się także Elbląska Gazeta Internetowa portEl.
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama