UWAGA!

Jak założyć organizację?

 
Elbląg, Jak założyć organizację?

Prowadzenie fundacji czy stowarzyszenia wymaga wiele zaangażowania i trudu. Czy warto to robić? A jeśli warto to od czego zacząć? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedzi podczas bezpłatnego dwudniowego szkolenia na temat zakładania organizacji pozarządowych. Trwa rekrutacja.

Termin szkolenia: 21-22 kwietnia.
       W szkoleniu udział mogą wziąć osoby mieszkające na terenie powiatów: elbląskiego, braniewskiego, iławskiego oraz ostródzkiego. To oferta zwłaszcza dla tych, którzy mają w planach założenie organizacji pozarządowej.
       Szkolenie odbędzie się w Hotelu Miłomłyn Zdrój i poprowadzi je Bartłomiej Głuszak – specjalista z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych.
       Osobom zakwalifikowanym organizator zapewni materiały szkoleniowe, pokryje koszty noclegu oraz wyżywienia. Dojazd na koszt własny.
       Zainteresowani udziałem w szkoleniu powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz deklarację uczestnictwa w projekcie oraz wysłać je do 13 kwietnia na adres s.brynda@eswip.pl, faksem pod numer 55 236 27 16 lub dostarczyć do biura Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg. Dokumenty można pobrać na stronie www.owies.org.pl.
      
       Organizatorem szkolenia jest Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
Sandra Brynda, OWIES Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama