[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejny cykl spotkań z klasą mundurową

 
Elbląg, Kolejny cykl spotkań z klasą mundurową
fot. nadesłana

Uczniowie klas I-III z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie, już dziś wiedzą jaki zawód chcieliby wykonywać w przyszłości. Chcą służyć w policji lub wojsku. W Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie rozpoczęliśmy kolejny cykl szkoleń młodzieży klas mundurowych.

Przez cały rok szkolny umundurowani licealiści będą spotykać się z policjantami i zdobywać wiedzę z zakresu wybranych zagadnień bezpieczeństwa i specyfiki służby w policji.
       Już po raz kolejny policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie rozpoczęli cykl szkoleń uczniów klas mundurowych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie. Na podstawie podpisanego Porozumienia pomiędzy Komendantem Powiatowym Policji w Braniewie, a Dyrektorem Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie młodzież będzie spotykać się z policjantami i zdobywać wiedzę z zakresu wybranych zagadnień bezpieczeństwa i służby w policji. Podczas dzisiejszego spotkania licealiści w niebieskich mundurach zostali zapoznani ze strukturą Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. Młodzież zwiedziła nowoczesny budynek naszej jednostki i poznawała specyfikę służby w wydziale kryminalnym i prewencji. Choć przed nimi jeszcze dużo nauki, mamy nadzieję, że wielu z nich w przyszłości wstąpi w nasze szeregi. Kolejne spotkanie już za tydzień.
      
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama