UWAGA!

Kolejny cykl spotkań z klasą mundurową

 
Elbląg, Kolejny cykl spotkań z klasą mundurową
fot. nadesłana

Uczniowie klas I-III z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie, już dziś wiedzą jaki zawód chcieliby wykonywać w przyszłości. Chcą służyć w policji lub wojsku. W Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie rozpoczęliśmy kolejny cykl szkoleń młodzieży klas mundurowych.

Przez cały rok szkolny umundurowani licealiści będą spotykać się z policjantami i zdobywać wiedzę z zakresu wybranych zagadnień bezpieczeństwa i specyfiki służby w policji.
       Już po raz kolejny policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie rozpoczęli cykl szkoleń uczniów klas mundurowych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie. Na podstawie podpisanego Porozumienia pomiędzy Komendantem Powiatowym Policji w Braniewie, a Dyrektorem Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie młodzież będzie spotykać się z policjantami i zdobywać wiedzę z zakresu wybranych zagadnień bezpieczeństwa i służby w policji. Podczas dzisiejszego spotkania licealiści w niebieskich mundurach zostali zapoznani ze strukturą Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. Młodzież zwiedziła nowoczesny budynek naszej jednostki i poznawała specyfikę służby w wydziale kryminalnym i prewencji. Choć przed nimi jeszcze dużo nauki, mamy nadzieję, że wielu z nich w przyszłości wstąpi w nasze szeregi. Kolejne spotkanie już za tydzień.
      
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama